Bolesławiec

    Service Technician _Entry Level - Bolesławiec, Polska - Vestas

    Vestas
    Vestas Bolesławiec, Polska

    1 tydzień temu

    Vestas background
    W pełnym wymiarze godzin

    Czy interesujesz się i masz doświadczenie w elektryce, mechanice lub hydraulice? Czy jesteś zainteresowany energetyką wiatrową i chciałbyś mieć ekscytującą pracę? Jako Technik Serwisu w Vestas masz możliwość rozwoju oraz pracy z najnowszą technologią w dziedzinie energetyki wiatrowej.

    Region NCE > SBU NCE Service > Site Slupsk
    Dział Serwisu odpowiada za serwis i konserwację turbin wiatrowych na terenie Polski. Dział ma otwartą i nieformalną kulturę, w której praca zespołowa i dobra komunikacja jest kluczem do naszego sukcesu. Będziesz miał okazję pracować w ekscytującej branży i w zespole zmotywowanych pracowników.

    Bedziesz odpowiedzialny za turbiny na farmie wiatrowej w Słupsku lub Lęborku.

    Obowiązki

  • Bieżące naprawy elektryczne i mechaniczne - będziesz pracować z wysokim napięciem
  • Przeprowadzanie okresowych przeglądów serwisowych zgodnie ze specyfikacjami Vestas wraz z wymianą komponentów (zarówno elektrycznych, mechanicznych, jak i hydraulicznych) oraz rozwiązywaniem problemów w systemach
  • Kwalifikacje
    Poszukujemy osoby która ma:

  • Doświadczenie lub wyksztalcenie w dziedzinie elektryczności lub mechaniki. Jesteśmy także otwarci na kandydatów, którzy niedawno ukończyli technika elektryczne/mechaniczne lub podobne
  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego, doświadczenie elektryczne jest mile widziane
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. b
  • Kompetencje
    Poszukujemy osoby:

  • Mogącej pracować na wysokości, ze świadomością bezpieczeństwa
  • Otwartej i przyjaznie nastawionej do osób z zespołu
  • Oferujemy
    Oferujemy ekscytującą pracę, profesjonalne środowisko nauki i możliwości rozwoju kariery u globalnego producenta turbin wiatrowych. W Vestas będziesz miał okazję pracować z najnowszymi technologiami w obszarze energetyki wiatrowej. Staniesz się częścią wysoce profesjonalnego środowiska w stale rozwijającej się branży.
    Oferujemy pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet emerytalny), mozliwosc rozwoju oraz wszelkie szkolenia.