Elektryk - Dział Energetyczny - CF Morliny - Animex Foods Sp. z o.o.

    Animex Foods Sp. z o.o.
    Animex Foods Sp. z o.o. Morliny, Polska

    23 godziny temu

    ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Mazury czy Yano.

    Elektryk - Dział Energetyczny - CF Morliny

    Miejsce pracy: Morliny

    Główne zadania:

    • Nadzór nad instalacją elektryczną infrastruktury energetycznej;
    • Obsługa i nadzór nad instalacjami energetycznymi działu;
    • Prace prewencyjne, likwidacja stanów awaryjnych, remonty i przeglądy;
    • Realizacja projektów inwestycyjnych w dziedzinie elektryki/energetyki;

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe/techniczne kierunkowe: elektryk, chłodnik lub energetyk;
    • Obsługa komputera;
    • Uprawnienia SEP G1 powyżej 1kV;

    MILE WIDZIANE:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w Utrzymaniu Ruchu maszyn przemysłowych i instalacji energetycznych;
    • Uprawnienia SEP G1 z pomiarami;
    • Uprawnienia SEP G2;

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę;
    • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Wynagrodzenie od 5.300 do 5.700 zł brutto wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem;
    • Atrakcyjny system premiowy;
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
    • Zdobycie doświadczenia w dużym zakładzie produkcyjnym;
    • Premie: absencyjna 300,00 zł brutto miesięcznie + 600,00 zł brutto za polecenie pracownika;
    • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka; paczki i pomoc finansowa dla pracowników z okazji świąt; świadczenie urlopowe, tzw. "wczasy pod gruszą": zł; zniżki na basen, turnieje sportowe, mecze; zniżki na imprezy kulturalne: kino, teatr, koncerty; wycieczki; koło wędkarskie; zapomogi dla pracowników w wyjątkowo trudnej sytuacji bytowej);
    • Program opieki medycznej Lux Med;
    • Grupowe ubezpieczenie na życie;

    Praca w systemie 4-brygadowym lub 3 zmianowym