Warsaw

    Praca dorywcza w Galerii Młociny - Warsaw, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background

    Szukasz pracy dorywczej z elastycznym grafikiem? Chcesz pogodzić prace ze studiami? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję

    W naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie :)

    Lokalizacja: Galeria Młociny

    oferujemy

    • umowę zlecenie
    • możliwość pracy w godzinach: 14:00-22:15, 22:00-06:16 oraz 00:00-08:15
    • stawkę godzinową 28,50 zł brutto

    zadania

    • wykładanie i wieszakowanie towaru
    • roznoszenie odzieży z przymierzalni
    • składowanie ubrań
    • utrzymywanie porządku na sali sprzedaży

    oczekujemy

    • otwartości
    • chęci do pracy

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • CALZ POLSKA sp. z o.o.

    INTIMISSIMI UOMO

    2 dni temu

    CALZ POLSKA sp. z o.o. Warsaw, Polska

    W związku z planowanym otwarciem nowego salonu INTIMISSIMI UOMO w Galerii Młociny, poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu na stanowisko Sprzedawcy. · Dołączając do nas: · Nauczysz się jak profesjonalnie rozmawiać z klientem i dobierać nasze produkty do jego potrzeb, ...

  • MODIVO S.A. Warszawa, Polska W pełnym wymiarze godzin

    #PracujWSwoimStylu jako Pracownik magazynowy w sklepie i MODIVO w Galerii Młociny w WarszawieCo zyskasz?Możliwość zdobycia doświadczenia magazynowo - logistycznego (magazyny w naszym sklepie to mini wersja centrum logistycznego w Zielonej Górze obsługującego wysyłkę zamówień int ...

  • Grupa Inter Cars Cząstków Mazowiecki, Polska

    · Poszukujemy do współpracy osoby, która potrafi wspierać pracę Zarządu w firmie o rozbudowanej strukturze. Praca codzienna koncentruje się na zadaniach: · Organizowanie i protokołowanie posiedzeń Zarządu (2 spotkania w tyg.) · Opracowanie dokumentów z zakresu wizji i strategii ...