Analityk Systemowy - Warsaw, Polska - ING

    ING
    ING Warsaw, Polska

    2 tygodnie temu

    ING background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    O stanowisku

    Forma zatrudnienia: umowa o pracę

    Lokalizacja: Warszawa lub Katowice (hybrydowo) lub cała Polska (zdalnie)

    Wynagrodzenie: 9600 zł zł brutto

    O zespole:
    Departament Aplikacji Detalicznych stanowi 400 - osobowy zespół ekspertów i pasjonatów IT, którzy odpowiadają za tworzenie i rozwój nowoczesnych rozwiązań bankowości elektronicznej.

    Jesteśmy software hous'em z licencją bankową - modernizujemy starsze aplikacje lub zastępujemy je całkiem nowymi rozwiązaniami korzystając z najnowszych technologii, również rozwiązań chmurowych.

    To właśnie w naszym departamencie utrzymujemy i rozwijamy szeroki, zintegrowany ekosystem mojeING, z którego codziennie korzysta kilka milionów klientów indywidualnych naszego banku.

    Twoje zadania

  • aktywny udział we wdrożeniu nowego frontu wraz dla systemu kredytowego wraz z rozbudową i modyfikacją strony backendowej
  • wspieranie procesu wytwórczego na każdym jego etapie, w tym nadzorowanie procesu przygotowania rozwiązania zgodnie z wymaganiami funkcjonalnymi i pozafunkcjonalnymi
  • projektowanie i dokumentowanie rozwiązań w sposób czytelny dla przedstawicieli biznesu oraz zespołów programistycznych - tworzenie dokumentacji systemowej w języku UML w narzędziu Enterprise Architect dla realizowanych zmian w aplikacjach
  • współpraca i konsultacja rozwiązań technicznych z architektami, programistami i testerami w zakresie rozwoju aplikacji oraz jej wsparcia
  • obsługa zgłoszeń zgodnie z obowiązującym procesem wsparcia aplikacji (środowiska produkcyjne, testowe)
  • analiza sytuacji awaryjnych, błędów systemowych - uczestnictwo w procesie wyprowadzania błędów i awarii
  • praca w samoorganizującym się zespole zgodnie z metodykami zwinnymi (Scrum)
  • Nasze oczekiwania