Wrocław

    Spawacz TIG rur ciepłowniczych - Wrocław, Polska - Walter-Fach-Kraft Personal

    Walter-Fach-Kraft Personal
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący się w zatrudnianiu specjalistów na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Postaw z nami swój pierwszy krok i dołącz do grona naszych fachowców.

    Poszukujemy osoby na stanowisko:

    SPAWACZ TIG RUR CIEPŁOWNICZYCH (m/k)

    miejsce pracy:

    Wrocław

    Oferta

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • praca na pełen etat
    • możliwość startu od zaraz
    • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • płatne nadgodziny i premie
    • nowoczesne stanowisko wyposażone w niezbędne narzędzia pracy

    Obowiązki

    • spawanie sieci ciepłowniczych, węzłów i konstrukcji stalowych
    • dbanie o stan techniczny powierzonych maszyn oraz narzędzi przypisanych do danego stanowiska.

    Wymagania

    • doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacza
    • chęć do pracy

    Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj już teraz i dołącz do grona zadowolonych fachowców

    Tel

    Prosimy o wysyłanie CV zawierających następującą klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Walter-Fach-Kraft Personal Wrocław, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący się w zatrudnianiu specjalistów na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Postaw z nami swój pierwszy krok i dołącz do grona naszych fachowców. · Poszukujemy osoby na stanowisko: · SPAWACZ TIG RUR CIEPŁOWNICZY ...

  • Randstad

    monter instalacji

    1 tydzień temu

    Randstad Brzeg, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Firma zajmująca się budową sieci ciepłowniczych poszukuje kandydatów na stanowisko Mufiarz. · Kim jest Mufiarz? To po prostu monter odpowiedzialny za łączenie rur sieci ciepłowiniczych · Atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet dodatków i benefitów oraz stabilne zatudnienie - to ...