Warsaw

    Psycholog Diagnosta - Warsaw, Polska - Medicover

    Medicover
    Medicover Warsaw, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 2 dni temu

    medicover background
    Opis

    Zakres obowiązków:

    • wykonywanie diagnoz psychologicznych,
    • prowadzenie konsultacji psychologicznych,
    • prowadzenie psychoterapii dla młodzieży oraz młodych dorosłych oraz dorosłych,
    • prowadzenie konsultacji kwalifikujących do psychoterapii,
    • współpraca z zespołem specjalistów (lekarz psychiatra, psycholog-diagnosta),
    • prowadzenie dokumentacji psychologicznej wg. obowiązujących przepisów.

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe psychologiczne,
    • zaświadczenie o udziale w rekomendowanym przez PTP lub inne towarzystwo nadzorujące kursy psychoterapii,
    • min. 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii,
    • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej,
    • elastyczny system zatrudnienia,
    • pracę w komfortowych warunkach z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji.

    Centrum Zdrowia Psychicznego MindHealth (Szpital)

    Warszawa, ul. Myśliborska 44

    (sprawdź dojazd)

  • Medicover

    Psycholog - MindHealth

    Znalezione w: Talent PL Premium - 3 dni temu

    Zakres obowiązków: · prowadzenie konsultacji psychologicznych, · prowadzenie psychoterapii dla młodzieży oraz młodych dorosłych, · prowadzenie konsultacji kwalifikujących do psychoterapii, · współpraca z zespołem specjalistów (lekarz psychiatra, psycholog-diagnosta), · prowadzeni ...