Gdańsk

    Pracownik produkcji narzędzi metalowych - Gdańsk, Polska - Grupa Progres

    Grupa Progres
    Grupa Progres Gdańsk, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 5 dni temu

    Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa i pracowników na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR. Już od kilkunastu lat skutecznie pomagamy znaleźć miejsca pracy u sprawdzonych pracodawców. Dajemy możliwość rozwoju, budowania własnych ścieżek kariery i kształcenia kompetencji. Dołącz do nas i ciesz się z każdego dnia pracy

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Pracownik Produkcji

    Firma z branży produkcyjnej mieści się w Gdańsku.

    Opis stanowiska:

    • Obsługa prostych maszyn produkcyjnych
    • Montaż elementów metalowych
    • Ogólne czynności pomocnicze na produkcji

    Wymagania:

    • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym 6:00-14:00/14:00-22:00/22:00-6:00
    • Zdolności manualne
    • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz na dłuższy czas

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową ze stawką miesięczną wynoszącą 4300 zł brutto
    • Przyuczenie do wykonywania nowych obowiązków
    • Zdobycie nowego doświadczenia

    Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerami 5088 oraz 11005.

    Grupa Progres i Szkoła Żak działają razem

    Wspólnie ze Szkołą Żak zachęcamy do przejrzenia oferty edukacyjnej Bez zbędnych formalności oraz bez konieczności rezygnowania z pracy zdobądź wykształcenie i odmień swoją karierę.