Gliwice

    magazynier wysokiego składu Bojków Gliwice - Randstad

    Randstad
    Randstad Gliwice, Polska

    1 tydzień temu

    Randstad background
    TEMPORARY

    Posiadasz uprawnienia UDT i nie boisz się wysokiego składowania?

    Posiadasz choć niewielkie doświadczenia w obsłudze wózka widłowego? Super się składa mamy dla Ciebie pracę w której możesz zacząć od zarazoferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z pełnym oskładkowaniem
  • system trzyzmianowy , ,
  • wynagrodzenie zasadnicze 4850 zł brutto
  • premię wydajnościową w wysokości do 10%
  • premię frekwencyjną 200 zł brutto
  • dofinansowanie do posiłków
  • możliwość rozpoczęcia pracy "od zaraz"
  • szybki proces rekrutacji
  • wsparcie mentorazadania
  • transport materiału wózkiem widłowym
  • prace magazynowe oczekujemy
  • przede wszystkim chęci do pracy i zaangażowania
  • chęć podjęcia długoterminowego zatrudnienia
  • uprawnień UDT - warunek konieczny
  • dyspozycyjności w systemie trzech zmian Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47 ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia
    doświadczenie 0-6 miesięcy

  • Randstad Polska Gliwice, Polska

    Posiadasz uprawnienia UDT i nie boisz się wysokiego składowania? · Posiadasz choć niewielkie doświadczenia w obsłudze wózka widłowego? Super się składa mamy dla Ciebie pracę w której możesz zacząć od zaraz · oferujemy · umowę o pracę tymczasową z pełnym oskładkowaniem · system tr ...