Gdańsk

    Stolarz Meblowy - Gdańsk, Polska - DOK-STER LP Oddział w Polsce

    DOK-STER jest firmą, która przyjmuje bardzo indywidualne podejście w pracy z klientem — i właśnie to wyróżnia nas na tle innych firm. Jeśli szukasz pracy lub poszukujesz nowych pracowników do swojego zespołu, służymy pomocą, aby ułatwić Ci to zadanie.

    Opis stanowiska:

    Prace stolarskie na produkcji jachtów​

    Wymagania:

    Doświadczenie na podobnym stanowisku
    - Dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań​

    Oferujemy
    - Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    - Dofinansowanie zajęć sportowych
    - Pomagamy z dokumentami, karty pobytu, zezwolenia, oświadczenia
    - Możliwość otrzymania zaliczki

  • Sunreef Venture S. A.

    Stolarz Meblowy

    3 godziny temu

    Sunreef Venture S. A. Gdańsk, Polska W pełnym wymiarze godzin

    doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( CNC, wiertarki, okleiniarki, piły, montaż mebli) · umiejętność obsługi maszyn i elektronarzędzi · znajomość czytania rysunku technicznego · dokładność i dobra organizacja pracy · montaż mebli z wyciętych formatek CNC · wykonywanie el ...

    Samodzielny Stolarz Meblowy

    1 tydzień temu

    Sunreef Venture S. A. Gdańsk, Polska

    doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (CNC, wiertarki, okleiniarki, piły, montaż mebli) · umiejętność obsługi maszyn i elektronarzędzi · znajomość czytania rysunku technicznego · dokładność i dobra organizacja pracy · dyspozycyjność do pracy zmianowej (bez nocek) · montaż ...

  • DOK-STER LP Oddział w Polsce

    Monter Mebli

    2 dni temu

    DOK-STER LP Oddział w Polsce Gdańsk, Polska

    Mamy do zaoferowania pracę na stanowisku Stolarz meblowy / monter mebli - praca na produkcji jachtów · Zarobki od 30 do 43 zł netto w zależności od doświadczenia. · Legalna umowa · Tygodniowe zaliczki · Wypłaty miesięczne · Dla cudzoziemców : Pomagamy z dokumentami, karty pobytu, ...