Warsaw

    Specjalista ds. Administracji i Fakturowania - Warsaw, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background

    Posiadasz doświadczenie w obszarze administracji biurowej? Lubisz pracować z ludźmi a praca z dokumentami i liczbami nie stanowi dla Ciebie problemu?

    Prześlij do nas swoje zgłoszenie.

    Miejsce pracy: Jawczyce ( okolice Warszawa Gołąbki)

    oferujemy

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres próbny, następnie stałe umowa o pracę na dłuższy okres,
    • system benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna),
    • wynagrodzenie PLN brutto,
    • pracę stacjonarną od poniedziałku do piatku w godzinach możliwość pracy w godz ,
    • parking dla pracowników,
    • szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy,
    • miła i swobodna atmosfera pracy, brak dress codu :)

    zadania

    • dbanie o zaopatrzenie biura w arktykuły biurowe i spożywcze,
    • opieka nad obiegiem dokumentów w biurze, przyjmowanie oraz nadawanie korespondencji,
    • współpraca z dostawcami (kurierzy, firma sprzątająca, dostawcy artykułów biurowych)
    • tworzenie faktur w systemie SAP,
    • pomoc w przygotowywaniu dokumentów i zestawień dla klientów,
    • wsparcie w organizacji spotkań poza biurem,
    • dbanie o estetykę biura.

    oczekujemy

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • dobra znajomość narzędzi MS Office,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym, oraz płynna znajomość języka polskiego,
    • umiejętność organizacji czasu pracy i zmysł estetyczny,
    • proaktywność i umiejętność pracy w zespole,
    • mile widziana znajomość programu SAP.

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia