Warsaw

    Młodszy Analityk w Dziale Kontrolingu Sprzedaży Detalicznej i Marketingu​ - Warszawa, Polska - PKN ORLEN S.A.

    PKN ORLEN S.A.
    PKN ORLEN S.A. background
    Opis

    Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i analiza informacji zarządczej oraz raportowanie i komentarz odchyleń do sytuacji finansowej w obszarze komercyjno-operacyjnym
  • Wsparcie biznesu w postaci analizy danych finansowych i niefinansowych, które będą podstawą w podejmowaniu decyzji o codziennych operacjach oraz działaniach strategicznych
  • Przygotowywanie i analiza kluczowych wskaźników efektywności w układzie międzynarodowej Grupy Kapitałowej
  • Pozyskiwanie danych ze wszystkich obszarów spółki, celem ich analizy
  • Sporządzanie raportów w zakresie realizacji planów sprzedaży i kosztów (OPEX)
  • Dostarczanie rekomendacji z zakresu business challenge
  • Analiza projektów rozwojowych i efektywnościowych, kontroling projektów inwestycyjnych (CAPEX)
  • Udział w procesie przygotowywania budżetów rocznych, planów średnioterminowych, strategii analizy i raporty ad-hoc
  • Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, finansowym, matematycznym lub pokrewnym
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze kontrolingu/finansów/ analiz sprzedażowych/ analiz logistycznych lub pokrewne
  • Doświadczenie w analizie i wyciąganiu wniosków na podstawie dużych zbiorów danych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • Bardzo dobra znajomość Excel i PowerPoint
  • Samodzielność w działaniu
  • Odpowiedzialność biznesowa
  • Nastawienie na ciągły rozwój
  • Umiejętność czerpania z różnych perspektyw
  • Mile widziane:

  • Znajomość rachunkowości zarządczej
  • Doświadczenie w analizach kosztowych
  • Znajomość MS Access, PowerPivot/PowerQuery, znajomość SAP i Hyperion
  • To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie (w tym system premiowy)
  • Praca w nowoczesnym, międzynarodowym koncernie
  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin
  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie
  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy
  • Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach
  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy
  • Programy well-beingowe wspierające dobrostan
  • Program wspierający rodzinę
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej
  • Benefity
  • prywatna opieka
    medyczna
  • dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • ubezpieczenie
    na życie
  • zniżki na firmowe
    produkty i usługi
  • program
    emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia
    socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie
    wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie najmu
    mieszkania

  • Hebe - Jeronimo Martins

    Planista Popytu

    1 tydzień temu

    Hebe - Jeronimo Martins ul. Dziekońskiego , Warszawa, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Twój zakres obowiązków: · prognozowanie popytu na poziomie produktów i kanałów sprzedaży (offline-online) z uwzględnieniem promocji, sezonowości, wdrożeń nowych produktów i informacji otrzymanych z działów współpracujących · przygotowywanie przekrojowych analiz na podstawie danyc ...