Elbląg

    Agent ubezpieczeniowy PZU SA - Elblag, Polska - POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA

    POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA
    POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA Elblag, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 3 dni temu

    Odpowiedzialność, niezawodność i wytrwałość to Twoje silne strony?
    Umiesz rozwiązywać problemy i dobrze radzisz sobie ze stresem?
    Chcesz podjąć nowe wyzwania?
    Lubisz kontakty z ludźmi i łatwo je nawiązujesz?

    Dołącz do PZU - rozpoznawalnej firmy, która wzbudza zaufanie
    Zostań profesjonalnym agentem PZU SA i oferuj swoim klientom całą gamę produktów ubezpieczeniowych

    Agent ubezpieczeniowy PZU SA

    Miejsce pracy: Elbląg

    Jakie będą Twoje zadania

    • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych, zdrowotnych oraz finansowych
    • Doradztwo i budowanie długofalowych relacji z klientem
    • Aktywne pozyskiwanie klientów
    • Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej
    • Podpisywanie umów w imieniu naszej firmy

    Jakie są nasze wymagania

    • Masz przynajmniej średnie wykształcenie
    • Nie jesteś osobą karaną

    Co oferujemy

    • Elastyczny czas pracy - samodzielnie go wskazujesz
    • Poziom zarobków uzależniony od poziomu sprzedaży
    • Ścieżkę rozwoju i atrakcyjne programy premiowe, w tym dodatkowe wynagrodzenie za sprzedaż w pierwszych latach współpracy
    • Możliwość połączenia Twojej obecnej pracy z pracą agenta
    • Pomoc w otworzeniu własnej działalności gospodarczej - nie musisz mieć wkładu własnego i doświadczenia
    • Narzędzia do sprzedaży i obsługi zdalnej
    • Indywidualny program wdrożenia oraz pakiet szkoleń produktowych i rozwojowych, które prowadzą nasi trenerzy
    • Wsparcie marketingowe: prowadzenie strony internetowej, materiały reklamowe, wyposażenie biura i wiele więcej

    Oferujemy umowę agencyjną.

    Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy agenta? Wejdź na i przekonaj się, jakie dajemy możliwości.

  • POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA

    Znalezione w: Talent PL Premium - 2 dni temu

    POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA Braniewo, Polska

    Odpowiedzialność, niezawodność i wytrwałość to Twoje silne strony? · Umiesz rozwiązywać problemy i dobrze radzisz sobie ze stresem? · Chcesz podjąć nowe wyzwania? · Lubisz kontakty z ludźmi i łatwo je nawiązujesz? · Dołącz do PZU - rozpoznawalnej firmy, która wzbudza zaufanie · Z ...

    POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA Pasłęk, Polska