Adwokat In-House - Warsaw, Polska - Goodwill Experts

    Goodwill Experts

    Goodwill Experts jest pierwszym w Polsce kompletnym dostawcą usług wsparcia dla biznesu i finansów osobistych w zakresie między innymi księgowości i podatków, prawa, inwestycji, marketingu, rekrutacji, szkoleń i wielu innych. W odpowiedzi na dynamiczny rozwój świata danych, informacji i wiedzy wychodzimy naprzeciw potrzebom i problemom niwelując asymetrię pomiędzy specjalistą, a jego klientem. Goodwill Experts nie tylko dobiera właściwego fachowca do rozwiązania danego zadania, ale czuwa także nad jakością wykonywania prac.

    Oferujemy

    • Niezbędne narzędzia do pracy,
    • Prywatna opieka medyczna,
    • Karta Multisport,
    • Elastyczny czas pracy,
    • Realną możliwość rozwoju i wpływu na organizację.

    Obowiązki

    • Weryfikacja umów z każdego departamentu Spółki pod kątem ich zgodności z obowiązującymi przepisami prawa oraz interesu Spółki,
    • Bieżąca obsługa prawna Spółki, opiniowanie i tworzenie pism oraz umów,
    • Prowadzenie skutecznych działań windykacyjnych, przygotowywanie pism procesowych,
    • Ustalanie strategii działania dla przyjętych spraw,
    • Opracowywanie dokumentacji związanej z obsługą klientów.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe prawnicze uniwersyteckie,
    • Posiadanie uprawień adwokata,
    • 3 letnie doświadczenie zawodowe w pracy w kancelarii prawnej lub w dziale prawnym,
    • Znajomość prawa cywilnego oraz gospodarczego i handlowego,
    • Wotowość do pracy w biurze zlokalizowanym przy ulicy Adama Branickiego 15, Wilanów.