Kielce

    Administrator Sieci - Kielce, Polska - Moltton

    Moltton
    Moltton Kielce, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 tydzień temu

    MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

    Administrator Sieci

    Miejsce pracy: Kielce

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie i bieżące utrzymanie kluczowej infrastruktury sieci: LAN/WLAN/WAN,
    • Zarządzanie usługami sieciowymi: DHCP, DNS, DA, etc.,
    • Współpraca z zespołami z 1 linii wsparcia wewnątrz grupy,
    • Zachowanie ciągłości działania infrastruktury sieciowej,
    • Zarządzanie aktualizacjami infrastruktury sieciowej,
    • Zarządzanie i modyfikowanie polityk bezpieczeństwa.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe,
    • Wiedza z zakresu technologii sieci: LAN/WLAN/WAN/VoIP,
    • Znajomość technologii z obszaru bezpieczeństwa sieci tj.: firewalle, NGFW, VPN, IPS, NAC,
    • Teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień sieciowych m.in. routing, switching L2, VLAN,
    • Znajomość systemów monitorowania infrastruktury (pojemności i wydajności),
    • Wiedza z zakresu projektowania i implementowania rozwiązań sieciowych,
    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Dyspozycyjność do pracy hybrydowej,
    • Gotowość do podróży służbowych (prawo jazdy kat. B.).

    Nasz Klient oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • System premiowy oparty na zarządzaniu przez cele,
    • Pracę w nowoczesnym, zmodernizowanym zakładzie pracy,
    • Pracę w doświadczonym zespole,
    • Prywatną opiekę medyczną,
    • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, wraz z opcją ubezpieczenia bliskich,
    • Zniżki na firmowe produkty

  • Exbud

    Kierownik Robót Sanitarnych

    Znalezione w: Talent PL Premium - 4 dni temu

    Exbud Kielce, Polska

    EXBUD Budownictwo Sp. z o. o. · wiodąca firma w branży budowlanej obecnie poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko Kierownika Robót Sanitarnych. · Jeśli masz solidne doświadczenie zawodowe oraz umiejętności kierownicze, zapraszamy do aplikowania · Kierowanie budową w myśl prze ...