Ostrów Wielkopolski

    Pracownik produkcji- Szwaczka/ Szwacz - Ostrow Wielkopolski, Polska - ASISTWORK SP. Z O.O.

    ASISTWORK Sp. z o.o. background
    Opis

    O nas

    ASISTWORK Sp. z o. o. jest działającą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

    Twój zakres obowiązków

    • zszywanie elementów poszycia parasola;
    • kontrolowanie jakości uszytych poszyć oraz zachowanie norm ilościowych;
    • dbanie o sprawność techniczną maszyny szwalniczej.

    Nasze wymagania

    • gotowość do pracy 2- zmianowej oraz w godzinach nadliczbowych;
    • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań;

    Mile widziane

    • mile widziane doświadczenie na stanowisku szwaczki.

    To oferujemy

    • pracę u producenta artykułów reklamowych z siedzibą w centrum Ostrowa Wielkopolskiego;
    • stawkę godzinową 30 zł brutto;
    • premia uznaniowa;
    • pracę w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22);
    • wysoki standard warunków pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;
    • możliwość przejścia na bezpośrednie zatrudnienie po 3 miesiącach;
    • opieka i wsparcie ze strony Konsultanta;
    • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie;
    • po okresie próbnym: umowę o pracę tymczasową (24 dni płatnego urlopu w ciągu roku, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe).

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asistwork sp. z o. o., ("ADO"), adres: ul. Żmigrodzka 244, Wrocław.Może Pani/Pan kontaktować się z wyznaczonym przez ADO inspektorem ochrony danych pod adresem email: Podane przez Panią/Pana dane osobowe przez nas przetwarzane w celu przeprowadzania procesu rekrutacyjnego dotyczącego stanowiska na które Pan/Pani aplikuje (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b RODO). Pani/Pana dane mogą być także przetwarzane w związku z innymi rekrutacjami prowadzonymi przez ADO, pod warunkiem, że wyrazi Pani/Pan na to zgodę.Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Ustawy z 26 czerwca
    1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2020 poz jest niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym. Podanie danych w szerszym, nieokreślonym przepisami prawa, zakresie jest dobrowolne.Pozostałe podane przez Panią/Pana dane przetwarzane będą na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody. Podanie danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa zostanie potraktowane przez ADO jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO oraz art. 9 ust.2 lit. a RODO (w przypadku danych osobowych szczególnych kategorii).W zakresie w jakim Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody, może Pani/Pan cofnąć udzieloną zgodę w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  • Randstad

    Szwaczka / szwacz

    5 dni temu

    Randstad Mroczeń, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Firma rodzinna z ponad 30-letnim doświadczeniem zajmująca się produkcją m.in. narożników, foteli, sof poszukuje do swojego zespołu zmotywowanych i doświadczonych osób na stanowisko Szwaczka / szwacz. · Poszukujesz obecnie pracy? Świetnie się składa Zapoznaj się z ofertą i aplikuj ...

  • Randstad Polska

    5 dni temu

    Randstad Polska Mroczeń, Polska

  • Randstad

    2 dni temu