Szczecin

    Pracownik back office z j. włoskim - Szczecin, Polska - Adecco Poland Sp. z o.o.

    Adecco Poland Sp. z o.o.
    Adecco Poland Sp. z o.o. background
    Opis

    Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej sieci bankowej, poszukujemy osób na stanowisko:

    Specjalista ds. administracyjnych z j. włoskim

    Pracownik back office z j. włoskim

    Numer referencyjny: SW/SZN/04/2024/MP

    Miejsce pracy: Szczecin

    Zakres obowiązków:

    • weryfikacja dokumentacji bankowej w j. włoskim
    • sprawdzanie poprawności i kompletności dokumentów
    • wprowadzanie danych do systemów elektronicznych

    Wymagania:

    • znajomość języka włoskiego na poziomie min. B1
    • dobra znajomość obsługi komputera
    • mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej
    • dyspozycyjność od zaraz

    Oferujemy:

    • współpracę na podstawie umowy o pracę
    • pracę w systemie stacjonarnym z możliwością pracy hybrydowej (50% z biura w Szczecinie)
    • stałą stawkę wynagrodzenia w wysokości 5500 zł brutto
    • liczne benefity pozapłacowe
    • szybki proces rekrutacyjny