Miejsca pracy

    monter silnika - Jawor, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska Jawor, Polska

    5 dni temu

    Randstad Polska background
    Pierwsza w Polsce fabryka silników i baterii do samochodów elektrycznych czeka na Ciebie.
    Skorzystaj z okazji do lepszej pracy i zostań monterem w Mercedes Benz, najnowocześniejszym koncernie w branży motoryzacyjnej.

    oferujemy

    • umowę o pracę tymczasową
    • atrakcyjny system szkoleń - szkolenia przeprowadzane są na miejscu
    • możliwość poznania najnowszych technologii produkcyjnych
    • cenne doświadczenie zawodowe w fabryce przyszłości
    • pracę w zgranym i zaangażowanym zespole w najnowocześniejszej na świecie fabryce silników i baterii
    • zorganizowany darmowy transport tam i z powrotem na trasach: Boguszów Gorce - Kamienna Góra - Ptaszków - Marciszów - Bolków - Mercedes-Benz Jawor
      Lubin - Mercedes-Benz Jawor
      Legnica - Mercedes-Benz Jawor
      Wałbrzych - Świebodzice - Strzegom - Rogoźnica - Mercedes-Benz Jawor
      Polkowice - Mercedes-Benz Jawor
      Chocianów - Chojnów - Złotoryja - Mercedes-Benz Jawor

    zadania

    • prace produkcyjne związane z montażem silnika
    • wykonywanie pracy wg ustalonych standardów z dbałością o najwyższą jakość produktu
    • zgłaszanie pomysłów innowacyjnych zgodnie z filozofią ciągłego rozwoju

    oczekujemy

    • gotowości do pracy w systemie zmianowym
    • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji
    • mile widziana znajomość rysunku technicznego
    • budowania przyjaznej, życzliwej atmosfery w zespole

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Randstad

    monter silnika

    1 dzień temu

    Randstad Jawor, Polska TEMPORARY

    Pierwsza w Polsce fabryka silników i baterii do samochodów elektrycznych czeka na Ciebie. · Skorzystaj z okazji do lepszej pracy i zostań monterem w Mercedes Benz w Jaworze, najnowocześniejszym koncernie w branży motoryzacyjnej.oferujemyumowę o pracę tymczasową · atrakcyjny syste ...

  • Randstad

    1 tydzień temu

    Pierwsza w Polsce fabryka silników i baterii do samochodów elektrycznych czeka na Ciebie. · Skorzystaj z okazji do lepszej pracy i zostań monterem w Mercedes Benz, najnowocześniejszym koncernie w branży motoryzacyjnej.oferujemyumowę o pracę tymczasową · atrakcyjny system szkoleń ...