Pracownik produkcji - Dabrowa Gornicza, Polska - SGP Group

    SGP Group

    SGP Sorting Group Poland Sp. z o. o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki.

    Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć do jak najlepszej jakości.

    Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Pracownika Produkcji

    W SGP czeka na Ciebie:

    • stawka godzinowa 30 zł brutto,
    • premia frekwencyjna 250 zł/mc,
    • miesięczne ponad 5 tyś. zł brutto,
    • w pełni oskładkowana umowa zlecenie,
    • praca zmianowa w godzinach 6-14/14-22/22-6,
    • opieka koordynatora,
    • bonus do 400 zł za polecenie nowej osoby do pracy w SGP

    Zakres zadań:

    • obsługa maszyn produkcyjnych,
    • korygowanie profili na zagniatarce zgodnie z rysunkiem technicznym,
    • raportowanie produkcji.

    Oczekiwania wobec Kandydatów:

    • podstawowa znajomość odczytu rysunku technicznego,
    • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
    • sumienność, systematyczność, dokładność,
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym.