Miejsca pracy

    Trener wewnętrzny - Gdańsk, Polska - Bank Pocztowy S.A.

    Bank Pocztowy S.A.
    Bank Pocztowy S.A. Gdańsk, Polska

    4 dni temu

    Bank Pocztowy S.A. background
    Opis
    Twój zakres obowiązków

    bieżące wsparcie Pracowników we wszystkich kwestiach związanych ze szkoleniami i rozwojem

    współpraca z komórkami merytorycznymi Banku, Poczty Polskiej S.A. i spółek z GK PP w organizowaniu szkoleń

    analiza i definiowanie potrzeb szkoleniowych Pracowników spółek GK PP w celu opracowania zakresów oraz harmonogramów szkoleń

    prowadzenie szkoleń z procesów sprzedaży produktów i szkoleń systemowych: indywidulanych i grupowych w sieci Poczty Polskiej S.A. i spółkach z GK PP

    monitorowanie wdrożenia nabytej wiedzy produktowej oraz wiedzy o systemach motywacyjnych i konkursach w GKPP

    prowadzenie i aktualizacja rejestru zrealizowanych szkoleń, przygotowanie informacji zarządczej (zestawienia podsumowujące, raporty, prezentacje)

    współpraca z Menedżerami ds. Wsparcia Sprzedaży w koordynowaniu działań rozwojowych dla Pracowników spółek GK PP

    Nasze wymagania

    znajomość trendów dotyczących obszaru rozwoju i szkoleń

    doświadczenie trenerskie

    umiejętność diagnozowania i rekomendowania potrzeb szkoleniowych

    doświadczenie w organizacji szkoleń i prowadzeniu projektów rozwojowych

    proaktywność i samodzielność w działaniu

    prawo jazdy kat B

    Mile widziane

    doświadczenie w pracy w bankowości

    To oferujemy

    pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy

    stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

    równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym

    pracę hybrydową w jednym z naszych biur lub w pełni zdalną

    bogaty pakiet benefitów