Senior Fullstack Developer - Ks. Ziemowita D, Szczecin, Polska - Kongsberg Maritime Poland

    Kongsberg Maritime Poland
    Kongsberg Maritime Poland Ks. Ziemowita D, Szczecin, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Dołącz do naszego zespołu jako Senior Fullstack Developer

    Poszukujemy doświadczonego Fullstack Developera, który będzie odpowiedzialny za projektowanie, rozwój i utrzymanie naszych aplikacji internetowych. Jeśli jesteś pasjonatem nowoczesnych technologii, a .NET oraz to Twoje naturalne środowisko pracy, to ta oferta jest dla Ciebie

    Kandydat stanie się częścią zespołu budującego nowoczesną webową aplikację do agregacji danych, a także monitoringu i predykcji serwisów i systemów oferowanych przez naszą firmę. To osoba, która chce tworzyć produkt na wczesnym etapie oraz będzie w dłuższej perspektywie odpowiedzialna za jego rozwój i utrzymanie.

    Obowiązki:

    • Projektowanie oraz tworzenie skalowalnych i wydajnych aplikacji webowych zarówno po stronie front-endu, jak i back-endu
    • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia najwyższej jakości rozwiązań
    • Prowadzenie testów i optymalizacja kodu dla lepszej wydajności i użytkowalności
    • Stałe poszukiwanie nowych rozwiązań i doskonalenie swoich umiejętności

    Wymagania:

    • Komercyjne doświadczenie jako Fullstack Developer (minimum 3 lata)
    • Doświadczenie w ASP.NET Core i React
    • Doświadczenie w pracy nad nowoczesnymi, wysokoskalowalnymi projektami klasy produkcyjnej
    • Doświadczenie z bazami danych
    • Doświadczenie w pracy z platformą chmurową Azure
    • Doskonała znajomość TypeScript oraz C#
    • Znajomość Git
    • Testowanie i debugowanie kodu
    • Pisanie dokumentacji
    • Osobowość proaktywna, nastawiona na współpracę, chętna do poszerzania wiedzy, z podejściem analitycznym i umiejętnością podejmowania decyzji na podstawie danych
    • Płynna komunikacja w j. angielskim (poziom min. B2+/C1)

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy przy produktach typu SaaS
    • Wiedza z zakresu security

    Co możemy Ci zaoferować:

    • Ekscytujące i ważne stanowisko pracy dla wiodącego na świecie dostawcy rozwiązań morskich
    • Międzynarodowe środowisko pracy i multidyscyplinarną współpracę zespołową
    • Rozwój zawodowy
    • Konkurencyjne warunki finansowe, w tym atrakcyjną polisę ubezpieczeniową i program emerytalny
    • Hybrydowy system pracy

    Benefity:

    • Prywatna opieka medyczna
    • Ubezpieczenie na życie
    • Telefon służbowy i laptop do użytku prywatnego
    • Współfinansowanie obiadów (catering pracowniczy)
    • Platforma benefitowa
    • Lekcje języka norweskiego w biurze
    • Parking dla pracowników
    • Pakiet relokacyjny
    • Program rekomendacji pracowników
    • Możliwość zakupu akcji Kongsberg Gruppen z 25% zniżką
    • I wiele innych

    Wspaniałą atmosferę i kulturę pracy zapewnia fakt, że:

    • Jesteśmy laureatem Great Place to Work i Great Place to Work for Millennials
    • Jesteśmy Rzecznikiem standardów etycznych
    • Jesteśmy Wyróżnionym Pracodawcą Pomorza Zachodniego

    My i nasze produkty:

    Sail through the challenges of today and tomorrow with KONGSBERG