Ostrów Wielkopolski

    Inżynier ds. Dokumentacji Energetycznej - Ostrow Wielkopolski, Polska - PKN ORLEN S.A.

    PKN ORLEN S.A. background
    Opis

    Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie zadań wynikających z procesu zarządzania środkami trwałymi majątku sieciowego SN i nn oraz prowadzenie ksiąg majątkowych sieci SN i nn
  • Uzgadnianie dokumentacji projektowej w zakresie sieci SN i nn, zagospodarowania terenów oraz dokonywanie uzgodnień branżowych w zakresie sieci SN i nn
  • Ewidencjonowanie danych oraz archiwizowanie dokumentacji o majątku sieciowym sieci SN, nn oraz punktach przyłączenia w zakresie dystrybucji w Systemach Zarządzania Majątkiem Sieciowym i dokumentacji papierowej
  • Współpraca i przygotowywanie danych i dokumentacji w sprawach związanych z nabywaniem praw do nieruchomości pod urządzeniami dystrybucyjnymi oraz roszczeń z tytułu posadowienia infrastruktury dystrybucyjnej
  • Prowadzenie ksiąg obiektów budowlanych infrastruktury majątku sieciowego SN i nn
  • Nasze wymagania​

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów o profilu energetycznym lub pokrewnym
  • Znajomość obowiązujących aktów prawnych w zakresie elektroenergetyki
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych/planów zagospodarowania terenu
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Odpowiedzialność, dokładność, samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Czynne Prawo jazdy kat. B
  • Skuteczność w działaniu, odpowiedzialność biznesowa
  • Nastawienie na ciągły rozwój, czerpanie z różnych perspektyw
  • Mile widziane :

  • Znajomość obsługi Systemu informacji geograficznej (GIS)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • Praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki
  • Wymiana wiedzy między specjalistami w grupie
  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy
  • Benefity
  • prywatna opieka
    medyczna
  • dofinansowanie szkoleń
    i kursów
  • ubezpieczenie
    na życie
  • program emerytalny
  • dofinansowanie
    wypoczynku
  • dodatkowe świadczenie
    socjalne
  • dodatkowe
    dni wolne
  • dostęp do kasy
    zapomogowo-pożyczkowej
  • dostęp do
    platformy językowej
  • świadczenia
    świąteczne

  • PKN ORLEN S.A. Kępno, Polska

    Twój zakres obowiązków · Realizowanie zadań wynikających z procesu zarządzania środkami trwałymi majątku sieciowego SN i nn oraz prowadzenie ksiąg majątkowych sieci SN i nn · Uzgadnianie dokumentacji projektowej w zakresie sieci SN i nn, zagospodarowania terenów oraz dokonywanie ...