Miejsca pracy

    Technik / Konserwator Obiektu - Polska - KGL S.A.

    KGL S.A.
    KGL S.A. Polska

    2 tygodnie temu

    KGL od ponad 30 lat działa w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jesteśmy dostawcą granulatów polimerów termoplastycznych oraz producentem opakowań spożywczych z tworzyw sztucznych i narzędzi produkcyjnych (form) na maszyny termoformujące i wtryskarki. Od lat koncentrujemy nasze działania na zwiększaniu skali działalności produkcyjnej. W tym zakresie sukcesywnie rozbudowujemy zaplecze produkcyjne poprzez zakup i budowę hal produkcyjnych i magazynowych oraz zakup maszyn i urządzeń. Posiadamy nowoczesne Centrum Badań i Rozwoju (CBR), w którym opracowywane są projekty nowych, innowacyjnych produktów oraz własną narzędziownię.

    Technik / Konserwator Obiektu

    Oferujemy:

    • umowę o pracę bezpośrednio w firmie KGL
    • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną) od początku zatrudnienia
    • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
    • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera
    • kartę Multisport

    Twój zakres obowiązków:

    • prace remontowe i budowlane związane z infrastrukturą firmy
    • udział w montażu i instalacji nowo zakupionych urządzeń
    • wykonywanie podłączeń i naprawy elektrycznych na terenie zakładów
    • zaopatrzenie działu w części zamienne i materiały w celu zapewnienia ciągłości prac

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowane kierunki elektryka, elektromechanika, automatyka)
    • zdolności techniczne i manualne
    • znajomości podstawowych narzędzi i technik naprawczych
    • umiejętności pracy zgodnie z wytycznymi technicznymi i procedurami bezpieczeństwa
    • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
    • prawo jazdy kat. B
    • uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane)

  • Instalator-Service Sp. z o.o.

    Technik obiektu

    Instalator-Service Sp. z o.o. Polska

    Firma Instalator-Service prowadzi działalność w zakresie kompleksowej obsługi technicznej budynków na obszarze Warszawy i okolic. · Technik obiektu - Konserwator budynków · Obowiązki · Nadzór nad instalacjami budynkowymi. · Usuwanie awarii. · Wymiany elementów instalacji. · Mode ...