Marketing Lead Generation - Warsaw, Polska - Goodwill Experts

    Goodwill Experts

    Goodwill Experts jest pierwszym w Polsce kompletnym dostawcą usług wsparcia dla biznesu i finansów osobistych w zakresie między innymi księgowości i podatków, prawa, inwestycji, marketingu, rekrutacji, szkoleń i wielu innych. W odpowiedzi na dynamiczny rozwój świata danych, informacji i wiedzy wychodzimy naprzeciw potrzebom i problemom niwelując asymetrię pomiędzy specjalistą, a jego klientem. Goodwill Experts nie tylko dobiera właściwego fachowca do rozwiązania danego zadania, ale czuwa także nad jakością wykonywania prac.

    Oferujemy

    • Możliwość wyboru formy współpracy,
    • Podstawę +premię,
    • Niezbędne narzędzia do pracy,
    • Prywatna opieka medyczna,
    • Karta Multisport,
    • Elastyczny czas pracy.

    Obowiązki

    • Przygotowywanie kreacji do kampanii,
    • Przygotowywanie treści reklamowych,
    • Szacowanie budżetu,
    • Estymacja zasięgu kampanii,
    • Koordynacja kampanii,
    • Określenie grupy docelowej,
    • Monitorowanie wyników kampanii.

    Wymagania

    • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii Meta Ads, Linkedin Ads, Tik Tok Ads, Goodle Ads,
    • Znajomość narzędzi do e-mail marketingu,
    • Mile widziana znajomość narzędzi marketing automation.