Bielsko-Biala

    Pracownik działu konstrukcyjno-technologiczny - Bielsko-Biala, Polska - HR SIGMA Sp. z o.o.

    Firma HR SIGMA poszukuje doświadczonego i zaangażowanego kandydata na stanowisko Pracownika Działu Konstrukcyjno - Technologicznego. Jeśli posiadasz wykształcenie techniczne, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znasz zagadnienia związane z produkcją przekładni zębatych oraz procesami obróbki skrawaniem, to ta oferta jest dla Ciebie

    Pracownik działu konstrukcyjno-technologiczny

    Numer referencyjny: PKT/LR/04/2024

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Zakres obowiązków:

    • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej oraz technologicznej
    • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia efektywności i jakości pracy
    • Analiza i optymalizacja procesów produkcyjnych
    • Udział w rozwiązywaniu problemów technicznych
    • Zapewnienie zgodności z normami i standardami branżowymi

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne
    • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Znajomość zagadnień związanych z produkcją przekładni zębatych oraz procesów obróbki skrawaniem
    • Znajomość pakietu Office, AutoCAD, Inventor

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • Przyjazne środowisko pracy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

    Jeśli jesteś osobą ambitną, kreatywną i poszukującą nowych wyzwań, to czekamy na Twoje zgłoszenie Prosimy o przesłanie CV na adres

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszą ofertą.

    Klauzula RODO:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

  • Moltton Tychy, Polska

    MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowi ...