Młodszy a Specjalista ka ds Sprzedaży - Al. Jana Pawła II , Warszawa, Polska - Peoplefone Polska

    Peoplefone Polska
    Peoplefone Polska Al. Jana Pawła II , Warszawa, Polska

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 5 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Sprzedaż

    Jako firma Peoplefone Polska S.A., poszukujemy nowych talentów do naszego zespołu sprzedażowego. Jeśli jesteś osobą pełną energii, z determinacją do osiągania celów i zainteresowaniem technologią, zapraszamy do aplikowania na specjalisty ds. sprzedaży rozwiązań telekomunikacyjnych, w tym Wirtualnych Central Telefonicznych i SIPTRUNK. Nie wymagamy doświadczenia - liczy się Twoja motywacja do nauki i gotowość do rozwoju.

    Stanowisko: MŁODSZY/A SPECJALIST(K)A DS. SPRZEDAŻY

    Twój Zakres Obowiązków:

    • Pozyskiwanie klientów z sektora B2B
    • Oferowanie usług telekomunikacyjnych - wirtualnych centrów telefonicznych,
    • SIP Trunk oraz numeracji krajowej i międzynarodowej.
    • Tworzenie trwałych relacji biznesowych i dbanie o ich rozwój

    Nasze Wymagania:

    • Determinacja w osiąganiu celów
    • Umiejętności budowania relacji i negocjacji
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Kreatywność i samodzielność w podejmowaniu decyzji
    • Brak wymaganego doświadczenia w telekomunikacji - liczy się Twoja chęć do nauki i zdobywania wiedzy

    Oferujemy:

    • Motywujące wynagrodzenie, które rośnie wraz z Twoimi osiągnięciami ( podstawa + prowizja)
    • Możliwość rozwoju w dynamicznym i inspirującym środowisku
    • Dostęp do najnowszych narzędzi i technologii
    • Atmosfera pełna wsparcia i współpracy w zgranym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności w dynamicznym i międzynarodowym środowisku
    • Stabilne warunki zatrudnienia, w tym okres próbny, a następnie umowa o pracę
    • Pracę w niewielkim, zgranym i rozwijającym się zespole, gdzie Twoje pomysły są cenione i uwzględniane
    • Stałe wsparcie działu handlowego przy negocjacjach i rozmowach
    • Proces wdrożenia – zdobędziesz umiejętności dzięki dedykowanym szkoleniom i wsparciu zespołu
    • Praca w godzinach 9-17 w biurze w centrum Warszawy
    • Prywatna opieka medyczna

    Jeśli zainteresowała Cię oferta pracy w naszej firmie, bardzo prosimy o przesłanie CV przez RocketJobs

  • Peoplefone Polska

    Specjalista ka ds Sprzedaży

    Peoplefone Polska Al. Jana Pawła II , Warszawa, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Jako firma Peoplefone Polska S.A., poszukujemy nowych talentów do naszego zespołu sprzedażowego. Jeśli jesteś osobą pełną energii, z determinacją do osiągania celów i zainteresowaniem technologią, zapraszamy do aplikowania na specjalisty ds. sprzedaży rozwiązań telekomunikacyjnyc ...