Magazynier - Piątek, Polska - CEVA Logistics

    CEVA Logistics
    CEVA Logistics Piątek, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    CEVA Logistics oferuje globalne rozwiązania w łańcuchu logistycznym łączące ludzi, produkty i usługodawców na całym świecie. Z siedzibą w 170 krajach zatrudniamy w ponad 1300 lokalizacjach ok. 110 tys. pracowników - pomaga nam to w osiągnięciu celu, który sobie założyliśmy: chcemy znaleźć się w pierwszej piątce globalnych dostawców logistyki kontraktowej.

    Wierzymy, że nasi pracownicy są kluczem do sukcesu. Naszym celem jest motywowanie i wzmacnianie wielostronnego międzynarodowego zespołu, aby wspólnie tworzyć wartość dla klientów poprzez stosowane przez nas rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, lotniczej, oceanicznej, lądowej, kolejowej oraz logistyki pojazdów gotowych. Dlatego też CEVA Logistics oferuje dynamiczne i wyjątkowe środowisko pracy sprzyjające rozwojowi osobistemu, innowacjom i ciągłemu doskonaleniu swoich umiejętności.

    DARE TO GROW Stań się częścią zespołu CEVA Logistics, w którym docenia się wyobraźnię, odwagę oraz chęć dawania dobrego przykładu. Jesteśmy teamem, który dąży do doskonałości we wszystkich dziedzinach. Dołącz do naszej podróży i kształtuj z nami przyszłość logistyki globalnej. Przeżyjmy razem moment, w którym zostaniemy światowymi liderami w dziedzinie logistyki. Wciąż się rozwijamy - jesteś gotowa/-y rozwijać się razem z nami?

    TWOJA ROLA

    Prace magazynowe związane z przyjmowaniem i wydawaniem towarów oraz prowadzeniem dokumentacji magazynowej

    ZADANIA NA STANOWISKU PRACY

    · Przyjmowanie dostaw towaru oraz ich transport wewnątrz magazynu

    · Rozładunek towarów

    · Uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym

    · Sporządzanie odpowiedniej dokumentacji

    · Przestrzeganie przepisów BHP

    · Obsługa skanera

    OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW

    · doświadczenie w pracy w magazynie

    · wykształcenie min. zawodowe

    · znajomość systemów magazynowych typu WMS (mile widziane)

    · gotowość do pracy w sytemie zmianowym

    · prawo jazdy kat B. (bądź uprawnienia UDT)

    OFERUJEMY

    · Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

    · Realną możliwość rozwoju

    · Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych

    · Przyjazną atmosferę pracy

    Jako organizacja globalna oraz część grupy CMA CGM, różnorodność ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu; tylko odzwierciedlając kulturę, języki i lokalną wiedzę o naszych klientach, możemy odnieść sukces. Zatrudniając ludzi z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, poszerzamy wiedzę oraz zwiększamy naszą kreatywność i innowacyjność.

    Uwaga: Procesy rekrutacyjne w CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn lub za pośrednictwem adresu e-mail firmy o następującym schemacie: imię.. Zalecamy, nie odpowiadać na propozycje biznesowe i/lub oferty pracy pochodzące od niezaufanych nadawców.