Menedżer/Specjalista ds. Rozwoju Biznesu w Branży Rolniczej - Warsaw, Polska - IT Performance

    IT Performance

    Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonego Menedżer/Specjalista ds. Rozwoju Biznesu, który będzie odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie gospodarstwem rolnym specjalizującym się w produkcji trzody mięsnej i mlecznej. Poszukujemy osoby z wykształceniem w obszarze rolniczym lub pokrewnym oraz bogatym doświadczeniem w branży rolniczej i zarządzaniu biznesem.

    Obowiązki

    • Opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju gospodarstwa rolnego w zakresie produkcji trzody mięsnej i mlecznej
    • Zarządzanie procesami hodowlanymi, zapewnienie wysokiej jakości i wydajności produkcji
    • Monitorowanie rynków rolnych, analiza trendów i konkurencji, identyfikacja nowych możliwości biznesowych.
    • Negocjowanie umów handlowych, współpraca z partnerami biznesowymi, dostawcami i klientami
    • Nadzór nad personelem gospodarstwa, motywowanie zespołu do osiągania celów biznesowych
    • Raportowanie wyników działalności, analiza wskaźników efektywności i kosztów produkcji
    • Dbanie o przestrzeganie standardów bezpieczeństwa, higieny i ochrony środowiska.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe w obszarze rolnictwa, zootechniki lub pokrewnych dziedzin
    • Znajomość rynków rolnych, trendów i regulacji dotyczących produkcji trzody mięsnej i mlecznej
    • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy w branży rolniczej (w tym w rozwoju biznesu); preferowana praktyczna wiedza dotycząca hodowli trzody.
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz umiejętności negocjacyjne i budowania relacji biznesowych
    • Umiejętność opracowywania strategii rozwoju biznesowego, planowania produkcji i optymalizacji kosztów
    • Gotowość do aktywnego uczestnictwa w prowadzeniu i rozwijaniu gospodarstwa rolnego, w tym nadzorowania procesów hodowli trzody mięsnej i mlecznej
    • Umiejętność analizy danych i raportowania wyników, znajomość narzędzi MS Office
    • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, odpowiedzialność oraz inicjatywa w działaniu.

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie na UoP lub B2B
    • Długofalowa współpraca
    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy