Katowice

    Młodszy Specjalista Działu AML - Katowice, Polska - zondacrypto

    zondacrypto
    zondacrypto Katowice, Polska

    3 dni temu

    Młodszy Specjalista Działu AML w firmie zondacrypto | softgarden

    View job here

    About us

    zondacrypto is the largest cryptocurrency exchange in Central and Eastern Europe. It is also a company created by creative people who believe that cryptocurrencies and blockchain are the future. When planning the further development of our platform, we are looking for people who are characterized by an open mind, unconventional thinking, commitment and a willingness to continuous development.People are the greatest value of our company, that is why we care for them and let them "spread their wings" through training and daily challenges. We care about the satisfaction and comfort of our associates by constantly expanding the package of benefits.If you are looking for an interesting, demanding job, and you are also interested in cryptocurrency and/or investing in the stock market, be sure to apply for our offer.

    Młodszy Specjalista Działu AML

    • Pełny etat
    • Katowice, Polska
    • Hybrid Remote
    • Junior

    Zadania:

    • Identyfikacja i weryfikacja tożsamości nowych użytkowników indywidualnych oraz instytucjonalnych.
    • Weryfikacja obecności na listach sankcyjnych oraz PEP.
    • Identyfikacja i weryfikacja tożsamości beneficjentów rzeczywistych.
    • Tworzeniem dokumentacji wymaganej na potrzeby procesu KYC.
    • Stosowanie odpowiednich środków bezpieczeństwa finansowego w zależności od zidentyfikowanego poziomu ryzyka.
    • W określonych przypadkach, kontakt z klientem w celu pomocy przejścia przez proces KYC.
    • W określonych przypadkach reweryfikacja użytkowników.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów), preferowane kierunki:
      prawo, administracja, bezpieczeństwo wewnętrzne, bankowość, finanse.
    • Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu.
    • Umiejętność organizacji pracy własnej (zwłaszcza w trybie pracy zdalnej).
    • Samodzielności w realizacji powierzonych zadań.
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2 lub wyższym).
    • Zainteresowania tematyką kryptowalut oraz regulacji.
    • Proaktywnego podejścia do pracy w postaci czynnego udziału w projektach, proponowania zmian i ulepszeń w istniejących procesach.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w dowolnej branży z rynku finansowego w procesach związanych z AML/CFT, w szczególności KYC.
    • Znajomość przepisów AML na poziomie krajowym oraz wspólnotowym (UE).
    • Znajomość zagadnień z zakresu metod płatności i funkcjonowania kart płatniczych.
    • Znajomość 2 języka obcego.
    • Certyfikacja potwierdzająca kwalifikacje AML.
    • Znajomość zagadnień związanych z kryptowalutami.

    Co oferujemy:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia i stawiania pierwszych kroków w branży kryptowalutowej,
    • Współpracę w oparciu o umowę o pracę, w organizacji świadczącej usługi dla globalnych klientów,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Możliwość pracy zdalnej przez ogromną część czasu (okresowo spotykamy się w biurze w Katowicach),
    • Komputer Służbowy,
    • Regularne szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne pozwalające podnosić swoje kwalifikacje,
    • Kartę Multisport,
    • Opiekę medyczną Lux Med,
    • Lekcje angielskiego w godzinach pracy,
    • Możliwość skorzystania z apartamentów pracowniczych ulokowanych w Polsce oraz Europie.

    KLAUZULA INFORMACYJNA W ZAKRESIE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH DLA KANDYDATÓW DO ZATRUDNIENIA BB TRADE ESTONIA

    Zgodnie z art. 13 ust Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej: "RODO") informujemy, że:

    Administratorem Państwa danych osobowych w zakresie przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego jest: BB Trade Estonia OÜ z siedzibą w Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Tähesaju tee 9, 1391 Estonia (biuro nr 10), wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem: , numer NIP: EE dalej: "Administrator").

    W sprawie ochrony danych osobowych można skontaktować się z Administratorem Danych:

    • elektronicznie pod adresem e-mail:
    • pisemnie pod adresem siedziby Administratora.

    Państwa dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:

    1. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie właściwych przepisów prawa pracy, w zakresie: imienia i nazwiska, daty urodzenia, danych kontaktowych, wykształcenia, kwalifikacji zawodowych i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia (na podstawie obowiązku prawnego - art. 6 ust. 1 lit. c RODO) - przez czas niezbędny do przeprowadzenia rekrutacji, ale nie dłużej niż 3 miesiące od momentu podjęcia decyzji w zakresie zatrudnienia kandydata;
    2. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych, tj. danych osobowych innych niż wskazane w punkcie powyżej, przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach (na podstawie zgody - art. 6 ust. 1 lit. a RODO) - przez czas niezbędny do przeprowadzenia rekrutacji, ale nie dłużej niż 3 miesiące od momentu podjęcia decyzji w zakresie zatrudnienia kandydata;
    3. w celu realizacji uzasadnionego interesu administratora w zakresie danych pozyskanych od Pani/Pana w trakcie procesu rekrutacji w związku ze sprawdzeniem Pani/Pana umiejętności i zdolności potrzebnych do pracy na określonym w ogłoszeniu stanowisku (na podstawie uzasadnionego interesu administratora - art. 6 ust. 1 lit. f RODO) - przez czas niezbędny do przeprowadzenia rekrutacji, ale nie dłużej niż 3 miesiące od momentu podjęcia decyzji w zakresie zatrudnienia kandydata;
    4. w celu realizacji uzasadnionego interesu administratora na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, wykazania wykonania obowiązków (na podstawie uzasadnionego interesu administratora - art. 6 ust. 1 lit. f RODO) - przez okres niezbędny dla realizacji ww. celu na podstawie właściwych przepisów prawa;
    5. w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzane danych osobowych przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach (na podstawie zgody - art. 6 ust. 1 lit. a RODO) - przez okres 12 miesięcy.

    Zgodnie z RODO, przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych (art. 15 RODO) oraz otrzymania ich kopii (art. 15 ust. 3 RODO), prawo żądania ich sprostowania (art. 16 RODO), usunięcia (art. 17 RODO) lub ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych (art. 18 RODO), a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych (art. 20 RODO) oraz wniesienia sprzeciwu (art. 21 RODO).

    Mają Państwo również prawo, w przypadku przetwarzania danych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a lub art. 9 ust. 2 lit. a, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Aby skorzystać z wyżej wymienionych praw, osoba której dane osobowe dotyczą, powinien skontaktować się, wykorzystując podane dane kontaktowe, z administratorem i poinformować go, z którego prawa i w jakim zakresie chce korzystać.

    Informuję, że Administrator nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania.

    Podanie danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, daty urodzenia, danych kontaktowych, wykształcenia oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia jest warunkiem wzięcia udziału w danym procesie rekrutacyjnym. W pozostałym zakresie podanie danych osobowych jest dobrowolne.

    Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wnieść skargę do właściwego organu nadzoru, którym w Estonii jest Estonian Data Protection Inspectorate, 39 Tatari St., 10134 Tallinn.

    Aplikuj online Udostępnij tę ofertę pracy Stopka | Polityka prywatności Powered by softgarden

  • zondacrypto

    Specjalista AML

    5 dni temu

    · Specjalista AML at zondacrypto | softgarden · View job here About us · zondacrypto is the largest cryptocurrency exchange in Central and Eastern Europe. It is also a company created by creative people who believe that cryptocurrencies and blockchain are the future. When pla ...

    4 dni temu

    zondacrypto Sosnowiec, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Zadania: · Stosowanie środków bezpieczeństwa finansowego w szczególności poprzez analizę aktywności finansowej klienta; · Udział w procesie weryfikacji pochodzenia środków wykorzystywanych w transakcjach na giełdzie; · Weryfikacja obecności na listach sankcyjnych oraz PEP; · Twor ...