Tczew

    Technik Jakości eMobility - Tczew, Polska - Grupa Progres

    Grupa Progres
    Opis

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Technik Jakości eMobility

    Twój zakres obowiązków:

    • Zapewnienie wysokiej jakości produktów, które w pełni spełniają oczekiwania klientów,
    • Nadzór nad procesem produkcyjnym w aspekcie jakościowym,
    • Wykonywanie kontrol jakościowych w trakcie procesu montażu,
    • Praca w laboratorium pomiarowym,
    • Pomiary i analizy komponentów i produktów,
    • Przygotowanie i analiza raportów wynikających z kontroli,
    • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi
    • Badanie zdolności procesu produkcyjnego oraz wykonywanie R&R dla oprzyrządowania kontrolno – pomiarowego,
    • Znajomość metodyki pomiarów 3D oraz 2D (obsługa maszyn i przyrządów pomiarowych),

    Szukamy osób które:

    • Wykształcenie średnie techniczne,
    • Min. 2 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej i/lub w dziale jakości,
    • Znajomość zagadnień związanych z jakością,
    • Znajomość metod pomiarowych,
    • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
    • Podstawowa znajomość obsługi komputera i MS Office
    • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (pon-pt)

    Nasz klient oferuje:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Klienta.
    • Dofinansowanie zajęć sportowych.
    • Prywatna opieka medyczna.
    • Dofinansowanie nauki języków.
    • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
    • Ubezpieczenie na życie.
    • Spotkania integracyjne.
    • Program emerytalny.
    • Dofinansowanie wypoczynku.
    • Program rekomendacji pracowników.
    • Dodatek relokacyjny dla osób spoza woj. pomorskiego.

    Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych.

    Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO.

    Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

    Postaw na rozwój swojej kariery

    Grupa Progres to organizacja z polskim kapitałem, która od 2002 roku oferuje nowoczesne rozwiązania HR dla biznesu. Wspieramy firmy na terenie całej Polski w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, optymalizacji procesów, doradztwa i szkoleń.

    NR AGENCJI: 5088

  • kdrhumanresourcesconsulting Tczew, Polska

    lokalizacja - TCZEW · ZAKRES ZADAŃ: · Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrażanie procesów i narzędzi kontroli jakości dostawców w obszarze eMobility. Senior Supplier Quality Engineer dba o jak najwyższy poziom satysfakcji klienta, zapewniając komponenty o wysokiej ...