Recepcjonista / Recepcjonistka z j. angielskim - Warszawa, Polska - ISS Facility Services Sp. z o.o.

    ISS Facility Services Sp. z o.o.
    ISS Facility Services Sp. z o.o. Warszawa, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Administracyjny
    Opis
    Zakres obowiązków:

    Bieżące prowadzenie recepcji: witanie gości, obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy

    Obsługa centrali telefonicznej, skrzynki mailowej, korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej

    Wsparcie administracyjne

    Ewidencjonowanie obiegu dokumentów w biurze

    Utrzymywanie wysokiej jakości świadczonych usług

    Rezerwacja sal konferencyjnych

    Zarządzanie kartami dostępu

    Bieżący kontakt z koordynatorem recepcji oraz z Działem Facility

    Inne prace administracyjne związane z funkcjonowaniem biura

    Wymagania:

    Znajomość j. angielskiego na poziomie C1- WARUNEK KONIECZNY

    Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

    Umiejętność swobodnej obsługi komputera (a w tym MS Office, Excel)

    Łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji oraz pracy w grupie- duża dawka optymizmu :)

    Wysoka kultura osobista oraz wysokie umiejętności organizacyjne

    Umiejętność organizacji czasu oraz ustalania priorytetów

    Oferujemy:

    Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00- 16:00

    Wdrożenie stanowiskowe

    Stawka 30 zł brutto/h

    Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

    Przyjazne i pomocne środowisko pracy