Żary

    Pomocnik Operatora Kotłów Cieczowych - Żary, Polska - SWISS KRONO Group

    SWISS KRONO Group
    SWISS KRONO Group Żary, Polska

    7 godzin temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Nasza firma należy do grona największych producentów wyrobów drewnopochodnych na świecie.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Pomocnik Operatora Kotłów Cieczowych

    Miejsce pracy: Żary / woj. Lubuskie

    Opis stanowiska:

  • praca w systemie zmianowym
  • Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym
  • prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 4600 PLN/mies. brutto + nagrody
  • dodatek za pracę w 3-zmianowym rozkładzie brygadowym w wysokości 900 PLN/mies. brutto
  • interesującą i stabilną pracę w prestiżowej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i kursach
  • szeroki pakiet socjalny
  • możliwość ubezpieczenia grupowego
  • pakiety medyczne
  • karty posiłkowe
  • zniżka pracownicza na firmowe produkty
  • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikowanie poprzez formularz aplikacyjny pojawiający się po kliknięciu przycisku APLIKUJ.