Paterek

    Specjalista ds. Prepress - Paterek, Polska - ePac Flexible Packaging France

    ePac Flexible Packaging France
    ePac Flexible Packaging France Paterek, Polska

    5 godzin temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    Poszukujemy specjalisty ds. przygotowania do druku, który dołączy do naszego zespołu.

    Nasz specjalista ds. przygotowania do druku otrzymuje pliki graficzne zawierające tekst i grafikę bezpośrednio od naszych klientów, naszego koordynatora ds. przygotowania do druku lub naszego specjalisty ds. wsparcia sprzedaży i przygotowuje gotowy do druku plik PDF dla naszych pras cyfrowych HP Indigo Wymagane jest doświadczenie w przygotowaniu do druku i udokumentowane doświadczenie w pracy w szybko zmieniającym się środowisku z terminami i dokładnością.

    Kim więc jesteśmy? ePac jest producentem opakowań foliowych drukowanych w technologii cyfrowej. Czynniki sukcesu ePac to nowoczesne technologie produkcji, elastyczne podejście do zapotrzebowania klientów oraz najkrótszy na rynku czas realizacji zleceń. Jesteśmy nastawieni na technologię i rozwiązania. Naszą misją jest pomaganie małym markom w uzyskaniu obecności wielkiej marki.

    Nasze podstawowe wartości to;

    ●Zapewnienie wyjątkowej obsługi klienta.

    ●Pomagać naszym klientom w rozwoju

    ●Wspieranie społeczności i lokalnych firm, które obsługujemy.

    ●Opracowywanie zrównoważonych rozwiązań

    Dowiedz się więcej o nas na stronie

    TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    ●Odbiera grafikę i przeprowadza wstępny przegląd w celu ustalenia, czy plik jest kompletny.

    ●Przygotowuje przychodzącą grafikę do zatwierdzenia przez klienta, w tym edycję tekstu, dopasowywanie kolorów i siatek.

    ●Stosuje korekty kolorów do plików graficznych, wykonuje separację kolorów, nadzoruje grafikę zgodnie z układem prasy.

    ●Przygotowuje Soft i/lub PressProof.

    ●Przesyła gotowe do druku pliki PDF do HP Indigo 20000 DFE. Ponosi ogólną odpowiedzialność za DFE.

    ●Ściśle współpracuje z CustomerService, koordynatorem przygotowania do druku i/lub klientami w celu przyspieszenia realizacji zadań.

    ●Ponosi ogólną odpowiedzialność za dokładność i jakość wszystkich plików przesłanych do HP 20000 w celu produkcji.

    ●Współpracuje z operatorem prasy HP Indigo 20000 w kwestiach związanych z jakością.

    ●Przestrzega lub zaleca procedury przygotowania do druku mające na celu optymalizację druku cyfrowego, poprawę dokładności i jakości oraz wydajności przepływu pracy.

    WYMAGANE KWALIFIKACJE

    ●Duża wiedza z zakresu przygotowania do druku, najlepiej w środowisku druku cyfrowego.

    ●Dbałość o szczegóły

    ●Umiejętność obsługi komputera PC/MAC z pakietem MS Office.

    ●Znajomość zasad projektowania opakowań.

    ●Wysokie umiejętności w zakresie pakietu Adobe Creative Suite, w szczególności programu Illustrator.

    ●Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej.

    ●Umiejętność organizacji pracy, obsługi wielu projektów w tym samym czasie i umiejętności nadzorowania.

    ●Umiejętność pracy w środowisku zespołowym w oparciu o terminy.

    ●Umiejętność dostosowania się do zmieniającego się obciążenia pracą i harmonogramów.

    DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE ORAZ EDUKACJA

    ●Tytuł licencjata w pokrewnej dziedzinie lub równoważne doświadczenie zawodowe.

    ●Język angielski na poziomie komunikatywnym.

    ●Udokumentowane doświadczenie w zakresie przygotowania do druku i/lub projektowania graficznego, praca z pakietem Adobe Creative Suite (Illustrator, InDesign, Photoshop).

    ●Praca w środowisku produkcji poligraficznej, najlepiej z wykorzystaniem druku cyfrowego, najlepiej w firmie zajmującej się etykietami lub opakowaniami.

    TO OFERUJEMY

    Możliwość bycia częścią szybko rozwijającej się, dynamicznej i skoncentrowanej na ludziach firmy.

    Z siedzibą w Paterku, ePac Polska jest częścią szerszej globalnej organizacji.

    Praca na pełny etat, 40 godzin tygodniowo, od poniedziałku do piątku.

    Wynagrodzenie zależne od doświadczenia. Minimalne wynagrodzenie 4 500 PLN miesięcznie.