Dyrektor Regionu Sprzedaży - Wrocław, Polska - Kaufland

    Kaufland
    KAUFLAND background
    Opis

    Opis stanowiska (zewn.)

    Jakie będą Twoje zadania:

  • całościowy nadzór nad powierzonymi marketami pod kątem przestrzegania przepisów prawa pracy, przepisów BHP oraz przepisów prawa gospodarczego
  • realizacja planów obrotowych i kosztowych w podległych marketach, nadzór nad funkcjonującymi procesami oraz zapewnienie ich realizacji
  • analiza zachowania konkurencji oraz potencjalnego klienta firmy, a także wdrażanie obowiązujących konceptów przedsiębiorstwa w podległych marketach regionu sprzedaży
  • kontrola dostępności asortymentu towarowego oraz jego właściwa prezentacja, a także nadzór nad prawidłowym przepływem gospodarki towarowej
  • praca ze strukturą regionu, rozwój kadry kierowniczej, nadzór nad rozwojem pracowników oraz wprowadzanie środków wspomagających zarządzanie personelem.
  • Co Ci zapewnimy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • indywidualne możliwości rozwoju
  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku
  • bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych) oraz samochód służbowy do celów prywatnych.
  • Czego od Ciebie oczekujemy:

  • minimum trzyletniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu marketu wielkopowierzchniowego w branży spożywczej (warunek konieczny)
  • minimum dwuletniego doświadczenia w prowadzeniu regionu sprzedaży w branży spożywczej (warunek konieczny)
  • wyższego wykształcenia
  • entuzjazmu, zaangażowania i pełnej dyspozycyjności (w tym gotowości do pracy poza miejscem zamieszkania przez okres do 2 lat)
  • prawa jazdy kat. B.
  • Brzmi ciekawie? Aplikuj

    Jeśli przekona nas Twoja aplikacja, zaprosimy Cię do procesu rekrutacyjnego.

    Osoba kontaktowa w Pionie Rekrutacji

    Michalina Antosz