Szczecin

    pracownik ds. rekrutacji, ocen i rozwoju​ - West Pomeranian Voivodeship, Polska - Poczta Polska

    Poczta Polska background
    Opis

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: Szczecin, al. Niepodległości 41/42

    Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę​ na czas określony (zastępstwo), cały etat, praca od poniedziałku do piątku

    Twoje zadania:

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych, w tym: przygotowywanie ogłoszeń, weryfikacja aplikacji, przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych,
  • realizacja procesu adaptacji zawodowej,
  • organizacja staży i praktyk zawodowych,
  • przygotowywanie raportów z prowadzonych projektów rekrutacyjnych.
  • Wymagania

    Dołącz do nas, jeśli:

  • masz wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
  • masz wiedzę z zakresu prawa pracy, procesów rekrutacyjnych,
  • jesteś osobą dobrze zorganizowaną, samodzielną i komunikatywną,
  • łatwo nawiązujesz relacje i potrafisz dostosować treść komunikatu do rozmówcy,
  • potrafisz wykonywać pracę pod presją czasu oraz dążysz do uzyskania rezultatów,
  • umiesz współpracować z pracownikami z różnych jednostek firmy,
  • sprawnie obsługujesz pakiet MS Office.
  • Oferujemy

    U nas zyskasz:

  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

  • LSJ HR Group Szczecin, Szczecin, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Dla naszego klienta firmy z branży morskiej, będącej jednym z wiodących operatorów holowniczych w Europie poszukujemy osoby która wesprze rozwój organizacji i pomoże budować spójną politykę personalną/ · Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiadać za prawidłowy przebieg proces ...

  • Inter IKEA Group

    Specjalista ds. BHP

    5 dni temu

    Inter IKEA Group Stepnica, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Opis oferty pracyNadzór i kontrolowanie polityki firmy w zakresie BHP i ochrony przeciwpożarowej zgodnie z regulacjami wewnętrznymi · Przygotowanie i nadzór nad dokumentacją w zakresie BHP i PPOŻ zgodnie z wymogami prawnymi oraz przyjętymi standardami · Przeprowadzanie ocen ryzyk ...

  • Hiab

    Operational buyer

    1 tydzień temu

    Hiab Stargard, Polska

    About us · Jako pionierzy i światowy lider, Hiab ma ambicję, aby kontynuować naszą historię sukcesu, inspirując i kształtując naszą branżę. Świat, w którym działamy dzięki naszym wiodącym w swojej klasie produktom, inteligentnym usługom i innowacyjnym rozwiązaniom cyfrowym, nieu ...