Poznań

    Pomoc laboratoryjna eSmokingInstitut - Poznań, Polska - British American Tobacco Trading Polska

    Opis

    eSmoking Institute Sp. z o. o.

    Jesteśmy jednostką badawczo-rozwojową wchodzącą w skład grupy CHIC, lidera w sprzedaży elektronicznych papierosów i akcesoriów oraz produkcji płynów nikotynowych. Będąc częścią Grupy British American Tobacco jesteśmy największym branżowym pracodawcą w Polsce, a duży zespół to więcej możliwości rozwoju dlatego zaaplikuj na stanowisko:

    Pomoc laboratoryjna

    (Poszukujemy osób do prac krótkoterminowych/dorywczych)

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • pomoc w przygotowaniu/produkcji próbek,
    • napełnianie opakowań jednostkowych,
    • pakowanie próbek,
    • nanoszenie etykiet oraz banderol,
    • ewidencjonowanie próbek,
    • utrzymanie czystości w laboratorium i na stanowisku pracy.

    Oczekujemy:

    • zdolności manualnych,
    • sumienności i rzetelności,
    • utrzymania porządku na stanowisku pracy.

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy w laboratorium,
    • osoby - studenci kierunków chemicznych lub pokrewnych.

    Co oferujemy?

    • umowę zlecenie,
    • elastyczny grafik,
    • przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole,
    • gwarancję rozwoju umiejętności zawodowych,
    • możliwość realizacji własnych ambicji zawodowych i podnoszenia kwalifikacji.