Rytel

    Operator wózkaForklift Driver - Rytel, Polska - Kronospan

    Kronospan
    Kronospan Rytel, Polska

    3 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Opis stanowiska

    Nazwa stanowiska

    Operator wózka/Forklift Driver

    Rodzaj zatrudnienia

    Pełny etat

    Twój zakres obowiązków:

    •obsługa wózka - przewożenie surowca, załadunek,

    •dostarczanie i odbiór surowca na czas w celu utrzymania produkcji,
    w odpowiedniej ilości i jakości,

    •składowanie kłód w zależności od ich przeznaczenia,

    •prowadzenie dokumentacji wózka

    Nasze wymagania:

    •Gotowość do pracy zmianowej

    •Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

    •Dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu codziennych
    obowiązków

    •Uprawnienie na wózki widłowe (UDT)

    •Znajomość obsługi maszyn tartacznych oraz obróbki drewna będzie
    dodatkowym atutem

    Co oferujemy

    •Pracę w firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu, lidera w
    swojej branży;

    •Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu
    próbnego,

    •Atrakcyjny system nagród miesięcznych;

    •Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;

    •Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;

    •Program poleceń pracowniczych;

    •Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

    •Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego;

    •Atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan