analityk biznesowy - Warsaw, Polska - MELISSA (BRAND)

    MELISSA (BRAND)
    MELISSA (BRAND) Warsaw, Polska

    2 tygodnie temu

    Marka apteka- oraz e- zrodziły się z rodzinnych marzeń o kultywowaniu tradycji polskiej farmacji.

    Do dnia dzisiejszego pielęgnowane są w naszej firmie najwyższe wartości troska o zdrowie Pacjenta i poszanowanie tradycji.

    Na przestrzeni czasu rodzinne wartości pozostały niezmienne, jednak stale rozwijający się świat, zaoferował nowe możliwości.

    Przyszedł czas na połączenie tradycji z nowoczesnością. Dynamiczny rozwój w kanale online pozwolił ukształtować nowy kierunek farmacji. Dzięki temu zbudowaliśmy zaufanie, zadowolenie i rozpoznawalność marki wśród Pacjentów.

    Myślimy długofalowo, nieustannie się rozwijamy i kultywujemy tradycje polskiej farmacji połączonej z nowoczesnością.

    Oferujemy swobodny dostęp do wiedzy, dbamy o poczucie wspólnoty. Doceniamy Pielęgnujemy relacje, rozmawiamy otwarcie, wspieramy, darzymy zaufaniem.

    Zostań częścią naszego Zespołu

    ANALITYK BIZNESOWY

    Miejsce pracy: Warszawa

    Twój zakres obowiązków:

    • Aktywne wsparcie Zespołu Controllingu i Zespołu Handlowego przy zapewnieniu dostępu do informacji zarządczej dotyczącej sprzedaży, marży, analizy stanów magazynowych, badania udziałów rynkowych czy analizy konkurencji,
    • Przygotowanie cyklicznych i ad hoc raportów oraz analiz na potrzeby Kadry Zarządzającej i Zespołu Handlowego,
    • Utrzymywanie, rozwijanie i tworzenie raportów w Power BI, w tym analiza wymagań biznesowych,
    • Stały monitoring ustalonych KPI i rozwijanie nowych mierników,
    • Analiza danych oraz rekomendacje działań i wsparcie w podejmowaniu decyzji biznesowych,
    • Współpraca w tworzeniu budżetu/prognoz finansowych w oparciu o przyjętą strategię,
    • Automatyzacja i optymalizacja rozwiązań i procesów raportowych (w tym źródeł danych),
    • Definiowanie polityki cenowej oraz udzielanie rekomendacji w jej zakresie,
    • Wyznaczanie i rozliczanie celów premiowych dla Zespołu Handlowego.

    Nasze wymagania:

    • 3 lata doświadczenia na stanowisku samodzielnego analityka w obszarze analiz sprzedaży/rynku,
    • Znajomość podstawowych zagadnień z obszaru finansów, sprzedaży i controllingu,
    • Umiejętność tworzenia prezentacji dla Współpracowników oraz Kadry Zarządzającej wraz z rekomendacjami oraz wnioskami w oparciu o przeprowadzone analizy,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel) oraz narzędzi Business Intelligence - warunek konieczny,
    • Doświadczenie w pracy ze zbiorami danych liczbowych i zapytaniami SQL- warunek konieczny,
    • Umiejętność analitycznego myślenia (analiza liczbowa, statystyczna, wizualizacja danych),
    • Skrupulatność oraz systematyczność,
    • Chęć samorozwoju i samodoskonalenia,
    • Umiejętność pracy w zespole.

    To oferujemy:

    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
    • Pracę przy dużej skali biznesu,
    • Praca hybrydowa,
    • Samodzielność i decyzyjność w ramach swojej odpowiedzialności.