Project Marketing Specialist - Warszawa, Polska - Joinco Polska Sp. z o.o.

    Joinco Polska Sp. z o.o.
    Joinco Polska Sp. z o.o. Warszawa, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Marketing / Reklama / Public Relations
    Opis
    Opis stanowiska

    Koordynowanie prac związanych z realizacją projektu wprowadzenia produktów na rynek

    Bieżąca współpraca z klientem i partnerami w trakcie prowadzonych prac, weryfikacja terminów, postępów prac oraz sprawowanie nadzoru nad zewnętrznymi jednostkami biorącymi udział w procesie

    Rozwój opakowań, filmów produktowych dla nowych produktów i linii produktowych, współpraca z zewnętrznymi agencjami marketingowymi i domami mediowymi

    Nadzór nad prawidłowym przebiegiem weryfikacji jakości produktu: współpraca z międzynarodowymi jednostkami certyfikującymi (TUV, DEKRA, Intertek, Hamilton)

    Bieżąca współpraca z dostawcami zagranicznymi (głównie dostawcy z Chin) w ramach realizacji projektów

    Realizacja wielu projektów jednocześnie w różnych kategoriach produktowych

    Wymagania

    Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki Marketing i Zarządzanie)

    Doświadczenie w zarządzaniu projektami (preferowane minimum roczne)

    Zorientowanie na rozwój kariery w zarządzaniu projektami marketingowymi związanymi z rozwojem opakowań i certyfikacją

    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

    Umiejętność sprawowania kontroli nad wieloma projektami jednocześnie, weryfikowania ich harmonogramów oraz postępu prac

    Kreatywność i umiejętność wyszukiwania niestandardowych rozwiązań pojawiających się problemów

    Doskonała organizacja pracy, skrupulatność

    Umiejętności pracy w zespole ale także wykazywania własnej inicjatywy

    Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

    Mile widziane prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy

    Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

    Możliwość zdobycia cennego doświadczenia na rynku FMCG podczas realizacji projektów

    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z konkurencyjnym pakietem dodatkowych benefitów

    Atrakcyjny pakiet benefitów – platforma MyBenefit i prywatna opieka medyczna

    Możliwość pracy w środowisku międzynarodowym

    Szkolenia i możliwości rozwoju

    Miejsce parkingowe dla wszystkich pracowników

    Zajęcia językowe w godzinach pracy

    Co dwa tygodnie w piątki obiady dla całego zespołu

    Jeden dzień w tygodniu pracy zdalnej

    Godziny pracy od 8:00 do 16:00