Inżynier Budowy - Starachowice, Polska - Trakcja S.A.

    Trakcja S.A.
    Trakcja S.A. Starachowice, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 tydzień temu

    Opis

    O nas

    Jako Trakcja S.A. jesteśmy jedną z największych spółek giełdowych działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego i energetyki.
    Rocznie realizujemy ponad 100 kontraktów budując i modernizują linie kolejowe, tramwajowe, autostrady i drogi ekspresowe, mosty, obiekty inżynieryjne oraz sieci elektroenergetyczne.
    Jesteśmy dumni mogąc brać udział w skomplikowanych i innowacyjnych przedsięwzięciach infrastrukturalnych, takich jak:

    • modernizacja blisko 20% długości torów dedykowanych połączeniom obsługiwanym przez Pendolino,

    • budowa najnowocześniejszego w Polsce zaplecza technicznego dla obsługi pociągów aglomeracyjnych,

    • wyprodukowanie pierwszego w Polsce magazynu energii wytworzonej przez farmę wiatrową

    • udział w budowie pierwszej w Niemczech elektrycznej autostrady dla ciężarówek,

    • dostawa zintegrowanego systemu dynamicznej informacji podróżnych i bezpieczeństwa pasażerów, zastosowanego po raz pierwszy na dworcu Łódź Fabryczna

    • przebudowa linii tramwajowej wraz z rewitalizacją mostu Piłsudskiego w Krakowie, czy systemu zasilania nowej sieci tramwajowej w Olsztynie.

    • zaprojektowanie, produkcja urządzeń i zmiana napięcia dla linii WKD z 600 V na 2 KV

    oraz tysięcy innowacyjnych rozwiązań w energetyce i kolejnictwie wdrożonych w okresie ponad 70 lat naszej działalności.

    Twój zakres obowiązków

    • Wsparcie Koordynatora robót branżowych na budowie wiaduktu w Starachowicach;
    • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej / powykonawczej;
    • Obsługa dokumentacji technicznej i projektowej;
    • Przygotowywanie przedmiarów i obmiarów robót;
    • Współpraca z Zamawiającym, Inżynierem Kontraktu oraz dostawcami i podwykonawcami;
    • Bieżąca współpraca z Kierownictwem Budowy i obsługa bieżących potrzeb budowy.

    Nasze wymagania

    • Rok doświadczenia przy realizacji kontraktów infrastrukturalnych;
    • Wykształcenie wyższe inżynierskie – kierunek Budownictwo lub Inżynieria Środowiska;
    • Praktyczna znajomość AutoCAD;
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel;
    • Sumienność i zaangażowanie;
    • Chęć do nauki i dalszego rozwoju.

    Mile widziane

    • Znajomość Norma PRO.

    To oferujemy

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
    • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach.
    • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika.
    • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny.
    • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii).
    • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami.
    • Nagroda finansowa za polecenie pracownika w wysokości min. 1000 zł brutto.