Tuszyn

    Adwokat Radca Prawny - Tuszyn, Polska - Salvum Odszkodowania

    Salvum Odszkodowania
    Salvum Odszkodowania Tuszyn, Polska

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 2 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Prawna

    Firma Salvum będąca liderem na rynku odkupu odszkodowań poszukuje osób do pracy na stanowisku:

    Adwokat/Radca Prawny

    Zadania:

    bieżąca, kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstwa

    prowadzenie spraw sądowych, w tym reprezentacja przed sądami oraz sporządzenie pism

    procesowych

    przygotowywanie, weryfikacja, analiza i opiniowanie treści umów

    monitorowanie orzecznictwa sądowego

    Wymagania:

    uprawnienia radcy prawnego lub adwokata

    znajomość prawa cywilnego, gospodarczego oraz procedury cywilnej

    doświadczenie procesowe

    znajomość zagadnień związanych z prawem odszkodowań, będzie mile widziana

    dobra organizacja pracy, umiejętność samodzielnego ustalania priorytetów

    umiejętność pracy w zespole

    terminowość i odpowiedzialność

    biegła obsługa komputera, w tym MS Office

    Oferujemy

    umowę B2B

    udział w realizacji rozwojowych projektów

    elastyczny czas pracy

    możliwość pracy zdalnej

  • EWL Solutions PSA

    Adwokat/Radca Prawny do praktyki prawa pracy

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 dzień temu

    EWL Solutions PSA Łódź, Polska

    To ludzie stanowią o sile EWL Solutions. Jesteśmy firmą, która kładzie nacisk na kreowanie i rozwijanie różnorodności dzięki wykwalifikowanym pracownikom i zaawansowanym procesom. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, obejmu ...