ł BRUTTO Praca: Ochrona - Konstancin-Jeziorna, Polska - Seris Konsalnet Holding S.A.

    Seris Konsalnet Holding S.A.
    Seris Konsalnet Holding S.A. Konstancin-Jeziorna, Polska

    2 tygodnie temu

    Seris Konsalnet Holding S.A. background

    Firma KONSALNET zatrudniająca 20 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 1200 samochodów (w tym ponad 500 pojazdów do transportu wartości pieniężnych), dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Uzyskała szereg rekomendacji, certyfikatów, nagród i wyróżnień - m. in. ISO, AQAP, APC, BVQ, tytuły Solidna Firma, Solidny Partner.
    Zapewniamy ochronę fizyczną ponad 3.700 obiektów, usługi monitoringu świadczymy dla ok tysięcy obiektów stacjonarnych i pojazdów. Wśród naszych Klientów są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, a także jednostki wojskowe.

    zł BRUTTO Praca: Ochrona - Monitoring KONSTANCIN

    Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna

    Zatrudnimy Pracownika Ochrony na obiekt handlowy

    Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna ul. Warszawska 101

    Grafik: 12-godzinny ustalany indywidualnie w godzinach pracy sklepu

    ZADANIA:

    • Praca głównie na monitoringu
    • Obchody po obiekcie
    WYMAGANIA:
    • Podstawowa znajomość obsługi komputera
    • Zaangażowanie
    • Niekaralność
    • Dyspozycyjność

    OFERUJEMY:

    • 29.00zł brutto/h
    • Umowa o pracę
    • Dobrą atmosferę w pracy
    • Możliwość awansu w strukturach firmy
    • Opiekę przełożonego
    • Pełne i bezpłatne umundurowanie

    Osoby zainteresowane pracą prosimy o aplikację przez portal lub telefonicznie lub