Diagnosta Laboratoryjny - Warsaw, Polska - Diagnostyka S.A.

    Diagnostyka S.A.

    Dołącz do #DiagTeam i sprawdź jak wspólnie pracujemy na rzecz ochrony zdrowia i życia ludzkiego

    Praca w nowo otwartej i największej Pracowni Cytologii Ginekologicznej i Ogólnej w Polsce

    Twój zakres obowiązków:

    • ocena wymazów cytologicznych (konwencjonalnych oraz LBC)
    • obsługa informatycznego systemu laboratoryjnego

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • aktualnego prawa wykonywania zawodu Diagnosty Laboratoryjnego
    • umiejętności oglądania wymazów cytologicznych (potwierdzonej certyfikatem/uzyskaniem specjalizacji w zakresie cytomorfologii medycznej)
    • doskonałej organizacji pracy i chęci ciągłego rozwoju zawodowego

    Oferujemy:

    • pracę w największym laboratorium w centralno-wschodniej Europie na ul. Jutrzenki 100, w nowo otwartej, najnowocześniejszej w Polsce Pracowni Cytologii, współpracującej z globalnymi potentatami w zakresie technologii wspierającej pracę cytodiagnostów ​
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwe zatrudnienie na kontrakt lub umowę zlecenie)
    • szkolenia merytoryczne, wdrożeniowe związane z nauką systemu laboratoryjnego
    • nadzór histopatologa
    • dostęp do najnowszej wiedzy cytologicznej
    • praca w systemie stacjonarnym

    Nasi pracownicy na co dzień:

    • pracują w laboratoriach z najnowszą technologią
    • mają możliwość otworzenia i dofinansowania specjalizacji
    • korzystają z pakietu socjalnego m.in: karty multisport, opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia, zniżek na badania laboratoryjne, kursów językowych on-line
    • biorą udział w rekrutacjach wewnętrznych