Sokołów Podlaski

    Magazynier - piecowy - Sokołów Podlaski, Polska - PHU Topaz Sp. z o.o.

    PHU Topaz Sp. z o.o.
    PHU Topaz Sp. z o.o. Sokołów Podlaski, Polska

    5 dni temu

    Firma TOPAZ poszukuje do swojej Ciastkarni 'Natalia i Szymon' w Sokołowie Podlaskim (ul. Ząbkowska 15) osoby na stanowisko - Magazynier - piecowy

    Magazynier - piecowy

    Miejsce pracy: Sokołów Podlaski

    Zakres obowiązków:

    • obsługa pieca
    • prace magazynierskie
    • dbanie o porządek w miejscu pracy
    • prace pomocnicze we współpracy z cukiernikami

    Wymagania:

    • dyspozycyjność
    • wysoka motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • aktualne badania do celów sanitarno- epidemiologicznych
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub stanowisku magazynierskim w gastronomii

    Oferujemy Ci:

    • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas
    • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • dodatki premiowe tj. talony na święta
    • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin
    • ubezpieczenie na życie