Stażysta - Działy Produkcyjne - STARACHOWICE - Starachowice, Polska - Animex Foods Sp. z o.o.

    Animex Foods Sp. z o.o.
    Animex Foods Sp. z o.o. Starachowice, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 tydzień temu

    ANIMEX jest największą na rynku firmą specjalizującą się w produkcji wędlin i mięsa. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berliniki, Morliny, Yano, Mazury czy Morlinki.

    Stażysta - Działy Produkcyjne - STARACHOWICE

    Miejsce pracy: Starachowice

    Twój zakres obowiązków:

    • Poznajesz zakres prac w obszarze technologii i produkcji oraz doskonalenia procesu produkcyjnego w obszarze technologii żywienia człowieka.
    • Poznajesz prawidłowy przepływ surowca/półproduktu pomiędzy kolejnymi etapami produkcji
    • Uczysz się prawidłowego zarządzania obszarem technologii mięsa, przetwórstwa, opakowań oraz tworzenia nowych produktów.
    • Uczysz się raportować i prezentować realizację procesu technologicznego
    • Współpracujesz z Działem Produkcji i Kontroli Jakości w celu nauczenia się produktu i procesów z nim związanych.

    Nasze wymagania:

    • Jeśli posiadasz wykształcenie wyższe lub kończysz studia: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Technologia Żywności, Biologia, Biochemia, Zarządzanie Systemami Produkcyjnymi, to czekamy właśnie na Ciebie.
    • Jeśli poznałeś już w teorii Lean Management, 5S, Kaizen, to jesteś tą osobą, której szukamy.
    • Wiążesz swoją przyszłość z pracą w działach produkcyjnych, ponieważ chcesz wpływać na proces oraz kreować markę, to jesteś osobą, której poszukujemy.
    • Praca w systemie zmianowym jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem aby móc powiązać naukę, doświadczenie, pracę zawodową i pasje, to my jesteśmy dla Ciebie.

    Oferujemy:

    • Płatny staż na umowę o pracę, z realną perspektywą awansu na stanowisko na Młodszego Technologa z możliwością dalszego rozwoju w ramach dostępnych programów rozwojowych.
    • Dedykowany Mentor, który wraz z zespołem HR poprowadzi Cię przez cały staż
    • Bezpłatną stołówkę, dofinansowanie do zajęć sportowych, wczasy pod gruszą, język angielski w godzinach Twojej pracy, dostęp do wiedzy, możliwość nabycia umiejętności, praca w przyjaznym zespole, która chętnie przekaże wiedzę i swoje doświadczenia.
    • Paczki świąteczne oraz podarunki na Dzień Kobiet i Mężczyzn i Dzień Pracownika Spożywczego, możliwość wstąpienia do zakładowej drużyny siatkarskiej lub piłkarskiej
    • Certyfikowane szkolenia dla Ciebie