Drobin

    Kierownik Serwisu - Drobin, Polska - Agro-Sieć Maszyny Sp. z o. o.

    Agro-Sieć Maszyny Sp. z o. o.
    Agro-Sieć Maszyny Sp. z o. o. Drobin, Polska

    1 tydzień temu

    Opis

    Twój zakres obowiązków

    • Zarządzanie zespołem serwisowym
    • Planowanie i organizacja pracy dla podległego zespołu
    • Rozwój usług serwisowych ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju przychodów
    • Dbanie o rozwój i szkolenia zespołu serwisowego
    • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
    • Odpowiedzialność za wyniki jakościowych w dziale
    • Dbanie o pozytywny wizerunek działu i firmy
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy w szczególności Działem Części i Handlowym

    Oczekujemy od Ciebie

    • Wykształcenia min. średniego technicznego
    • Doświadczenia w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem
    • Doświadczenia w organizacji i harmonogramowaniu prac
    • Umiejętności obsługi pakietu MS Office
    • Otwartości na zmiany, sumienności i zaangażowania

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
    • Szkolenia i rozwój zawodowy
    • Samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.

    Kierownik Serwisu

    1 dzień temu

    Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. Drobin, Płock, Drobin, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. to największy w Polsce autoryzowany dealer marki JOHN DEERE. Działamy na terenie województwa: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, mazowieckiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego. Naszym klientom oferujemy szerokie portfolio maszyny rolniczych, sp ...