Elżbietów

    Młodszy Operator Maszyn Pakujących - Elżbietów, Polska - Bakoma Sp z oo

    Bakoma Sp z oo
    Bakoma Sp z oo Elżbietów, Polska

    5 dni temu

    Bakoma sp. z o.o. jest polską firmą rodzinną, istniejącą na rynku od 1989 r. Przez ponad 30 lat udało nam się zyskać zaufanie klientów i wypracować sobie silną pozycję w branży mleczarskiej, nie tylko na rodzimym, ale również światowym rynku. Nasze produkty zyskały uznanie m.in. w krajach Unii Europejskiej, Kanadzie, Chinach, Tajlandii, Wietnamie, Katarze, Indonezji, czy Ukrainie. Sukces zawdzięczamy latom nauki, badań i ulepszania naszej receptury, a także czerpaniu z naturalnych, polskich zasobów oraz uważności na potrzeby i opinie klientów.

    Aktualnie do Naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

    Młodszy Operator Maszyn Pakujących

    Miejsce pracy: Elżbietów

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja zadań związanych z obsługą linii pakującej wyrób gotowy w opakowania jednostkowe i zbiorcze.
    • Obsługa urządzeń produkcyjnych.
    • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego.
    • Kontrola jakości pakowanego produktu.
    • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.
    • Współpraca z pozostałymi działami wspierającymi obszar produkcji.

    Nasze oczekiwania:

    • Książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych (bądź gotowość do jej wyrobienia).
    • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań.
    • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra komunikacja interpersonalna.
    • Motywacja do osiągania celów produkcyjnych.
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, czterobrygadowym.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna.
    • Bezpłatny dojazd busem z okolic Sochaczewa, Łowicza, Żyrardowa.
    • Pakiet medyczny ENEL-MED ora możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.
    • Dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej.
    • Fundusz socjalny, w tym np. dofinansowanie do wczasów itp.
    • Stabilną pracę w dobrej i przyjaznej atmosferze.
    • Możliwość rozwoju kariery zawodowej w wewnętrznych strukturach organizacji.
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Bakoma Sp z oo

    Pracownik produkcji

    3 dni temu

    Bakoma sp. z o.o. jest polską firmą rodzinną, istniejącą na rynku od 1989 r. Przez ponad 30 lat udało nam się zyskać zaufanie klientów i wypracować sobie silną pozycję w branży mleczarskiej, nie tylko na rodzimym, ale również światowym rynku. Nasze produkty zyskały uznanie m.in. ...