Operator produkcji

    Operator produkcji - Świdnik, Polska - Trenkwalder Polska

    Trenkwalder Polska
    Trenkwalder Polska Świdnik, Polska

    4 dni temu

    Trenkwalder Polska background

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Obowiązki:

    • prace produkcyjne polegające na montażu struktur i podzespołów z gotowych elementów,
    • w zależności od działu będzie to: łączenie elementów, wiercenie, rozwiercanie, nitowanie.

    Wymagania:

    • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego,
    • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, szczególnie suwmiarką,
    • wykształcenie techniczne lub zawodowe,
    • zdolności manualne będą dużym atutem,
    • dokładność i precyzyjność, wyobraźnia przestrzenna.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie podczas okresu próbnego na podstawie umowy o pracę tymczasową, po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę klienta,
    • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
    • pracę na pełen etat,
    • pracę w systemie zmianowym,
    • wolne weekendy,
    • pakiet szkoleń wdrożeniowych.

    Bliższe informacje pod numerem telefonu Zapraszamy do naszego biura w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 55, II piętro.

    Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.