Elektromechanik // 7.500 zł - Czerwionka-Leszczyny, Polska - Gi Group

    Gi Group
    Gi Group Czerwionka-Leszczyny, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 2 tygodnie temu

    Gi Group background
    Opis

    Pracownik Utrzymania Ruchu / Elektromechanik

    (nie wymagamy doświadczenia)

    Miejsce pracy: Gliwice

    Elektromechanik // 7.500 zł

    Numer referencyjny: 11511

    Miejsce pracy: Czerwionka-Leszczyny

    Obowiązki:

    • Dbałość o ciągłość produkcji poprzez bieżącą kontrolę oraz zgłaszanie awarii
    • Dokonywanie napraw uszkodzonych maszyn, urządzeń i sprzętu
    • Przeglądy maszyn i urządzeń produkcyjnych

    Oczekujemy:

    • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3- zmianowym
    • Umiejętność diagnozowania awarii elektrycznych na maszynach

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą
    • Wynagrodzenie od 6.500 do 7.500 zł brutto (podstawa + premia)
    • Pracę w systemie 3- zmianowym, od poniedziałku do piątku
    • Premię za przestrzeganie zasad BHP
    • Premię produkcyjną
    • Dofinansowanie do posiłku
    • Opiekę medyczna
    • Kartę Multisport
    • Ubezpieczenie grupowe

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010