Szczecin

    Trener Produkcji - Szczecin, Polska - Vestas

    Vestas
    Vestas Szczecin, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 23 godziny temu

    Vestas background
    W pełnym wymiarze godzin

    Dynamicznie się rozwijamy i poszukujemy nowych członków naszego, prawdopodobnie najlepszego zespołu pracowniczego w branży. Vestas odgrywa wiodącą rolę w branży energetyki wiatrowej i kładzie nacisk na zrównoważoność i innowacje, aby tworzyć najlepsze produkty, które odgrywają kluczową rolę w ograniczaniu szkodliwej emisji.

    Zapraszamy do współpracy – razem budujmy przyszłość polskiej energetyki.

    Manufacturing and Global Procurement > COO NCE > Quality Stettin
    Dział szkoleń jest działem odpowiedzialnym za przeprowadzanie szkoleń technicznych zgodnie z wartościami Vestas w naszej fabryce montażowej w Szczecinie. Odgrywamy kluczową rolę w dostarczeniu pracownikom wysokiej jakości szkoleń, zapewniających niezbędne umiejętności i wiedzę do skutecznego wykonywania swoich ról.

    Obowiązki
    Poszukujemy zaangażowanego i ambitnego fachowca posiadającego aspiracje i predyspozycje do uczenia innych. Twoim zadaniem będzie przekazywaniu wiedzy specjalistycznej wraz z informacjami jak wykorzystać tę wiedzę w praktyce

  • Koordynacja, udział w tworzeniu planu i przeprowadzanie szkoleń dla pracowników produkcji
  • Twoim głównym zadaniem będzie przeprowadzanie szkoleń pracowników produkcyjnych, pomiędzy szkoleniami podejmiesz pracę jako wysoce wykwalifikowany pracownik produkcji
  • Przeprowadzanie analizy potrzeb szkoleniowych we współpracy z działem szkoleń oraz Udział w nowych projektach związanych z wprowadzaniem nowych produktów w fabryce
  • Przestrzeganie standardów BHP zapewniających czyste stanowisko pracy i halę produkcyjną
  • Dyspozycyjność i mobilność, aby w razie potrzeby wspierać dowolną fabrykę Vestas na całym świecie
  • Monitorowanie linii produkcyjnej zgodnie z ustalonymi standardami jakości i przestrzeganie instrukcji pracy
  • Na początku zatrudnienia praca będzie się odbywać w systemie jednozmianowym, ale w przyszłości grafik pracy zostanie rozbudowany o kolejne zmiany
  • Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia pracy w środowisku produkcyjnym – będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w realizacji szkoleń i przekazywaniu informacji kolegom, współpracownikom, zarówno w formie indywidualnej, jak i grupowej – będzie dodatkowym atutem
  • Certyfikaty, kursy ISO, Six Sigma – mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnim oraz doskonała znajomość języka polskiego– będzie dodatkowym atutem
  • Obsługa pakietu MS Office (Power Point, Excel, Outlook oraz Teams) na poziomie podstawowym -będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności

  • Komunikatywność oraz umiejętność słuchania
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji i przekazywaniu wiedzy
  • Dobre umiejętności organizacyjne i zarządzanie czasem
  • Oferujemy

    Miejsce pracy skupiające się na pracownikach, ich bezpieczeństwie i posiadaniu przez nich narzędzi do jakościowego wykonywania pracy. Mamy skandynawską kulturę pracy, w której naszymi wartościami są współpraca, odpowiedzialność, pasja, prostota. Wszyscy jesteśmy entuzjastycznie nastawieni do bardziej ekologicznej przyszłości i naszą zaletą jest dostarczanie najlepszych produktów. Będziesz pracować w otwartym i innowacyjnym środowisku z doświadczonymi i wykwalifikowanymi pracownikami, którzy w razie potrzeby gotowi do pomocy. Miejsce pracy znajduje się w nowo otwieranej montażowej fabryce (gondoli i piast). Produkcja charakteryzuje się niskim natężeniem dźwięku oraz stabilną temperaturą. Jeśli zostaniesz częścią Vestas, będziesz miał możliwość rozwoju swojej kariery w globalnej firmie i prężnie rozwijającej się branży.

    Dodatkowe informacje

    Miejsce wykonywania pracy: Szczecin, Brdowska 5

  • Vestas

    Trener Produkcji

    Znalezione w: Talent PL Premium - 4 dni temu

    Vestas Szczecin, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Dynamicznie się rozwijamy i poszukujemy nowych członków naszego, prawdopodobnie najlepszego zespołu pracowniczego w branży. Vestas odgrywa wiodącą rolę w branży energetyki wiatrowej i kładzie nacisk na zrównoważoność i innowacje, aby tworzyć najlepsze produkty, które odgrywają kl ...

  • Vestas

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 dzień temu