pracownik/ca recepcji - Mikolow, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska Mikolow, Polska

    2 tygodnie temu

    Randstad Polska background

    Chcesz rozpocząć swoją karierę zawodową i związać się z branżą HR? Lubisz kontakt z ludźmi, masz dużo pozytywnej energii i spory zasób empatii? Być może szukamy właśnie Ciebie

    Do naszego zespołu w Tychach, szukamy stażysty - staż jest płatny

    oferujemy

    • wynagrodzenie 4242 zł brutto/miesiąc
    • 6-miesięczny staż
    • przyjazną atmosferę w pracy
    • udział w szkoleniach i możliwość rozwoju w branży HR
    • codzienne, ciekawe wyzwania zawodowe

    zadania

    • obsługa recepcji (bezpośrednia, mailowa, telefoniczna)
    • przedstawianie kandydatom ofert pracy i prowadzenie wstępnego wywiadu kwalifikacyjnego
    • prace administracyjno-biurowe (wypełnianie skierowań na badania medycyny pracy, weryfikacja kwestionariuszy osobowych itp)
    • wprowadzanie do systemu dokumentów aplikacyjnych
    • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji i poczty przychodzącej i wychodzącej

    oczekujemy

    • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
    • umiejętności obsługi MS Office
    • zaangażowania i motywacji do pracy

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia